COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Hanaybaşı Mahallesi'nde 88 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 88m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16791
Metre Kare 88m2
Ada 19971
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 18/12/2019
Ruhsat Tarihi 03/12/2013
Bağımsız Bölüm 8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hanaybaşı Mahallesi, Alemdar Caddesi, Bina No: 57/1, Zemin Kat, Dükkan No:57/1A (UAVT: 3314527379) Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellik: 8 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkan, bina ana girişinin solunda, bodrum + zemin katta yer almaktadır. Batı cepheli olan depolu dükkanın zemin katı brüt 44 m2, bodrum katı brüt 44 m2 olmak üzere toplam brüt 88 m2 alanlıdır. Dükkanın zemini granit seramik kaplama, zemin kat duvarları saten alçı üzeri su bazlı boya kaplama, bodrum kat duvarları saten alçı kaplamalıdır. Dükkanın sağ arka köşesinde yer alan wc-lavabo mekanının zemini seramik kaplama, duvarları tavana kadar fayans kaplamalıdır. 10,30 m uzunluğundaki vitrin cephesi alüminyum doğramadır.

Ana gayrimenkul; 539 m2 yüzölçümlü arsa üzerine inşa edilmiş olan bodrum + zemin + 3 katlı betonarme karkas, asansörlü bir yapıdır. Binanın bodrum katında kömürlük, dükkan eki depo, tesisat odası, daire eki depo; zemin katında 1. 8 numaralı bağımsız bölümler; 1. katında 2. 3 numaralı bağımsız bölümler; 2. katında 4. 5 numaralı bağımsız bölümler; 3. katında 6. 7 numaralı bağımsız bölümler olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları yerinde mermer kaplama, duvarlar saten boyalıdır. Binanın dış cephesi silikon esaslı boya kaplamalıdır. Bina girişi güney istikametten yan cepheden zemin kat seviyesinden verilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz Konya ili, Selçuklu ilçesi, Hanaybaşı Mahallesi’nde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Alemdar Caddesi üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 3-4 katlı apartmanlar, eğitim yapıları olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Nene Hatun İmam Hatip Okulu, Şems-i Tebrizi Kız Anadolu İmam Hatip Okulu bulunmaktadır. Bölgede altyapı hizmetlerinin tamamlanmıştır.

Taşınmazın bulunduğu bölge Selçuklu ilçesinin konut alanlarında biridir. Taşınmazın yakın çevresinde ağırlıklı olarak 1-5-10 yıllık 3-4 katlı binalar bulunmaktadır. Cadde üzerinde ve sokaklarda binalar ayrık-blok nizamdadır. Ticari olarak orta yoğunlukta bir bölge olup bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri market vb. esnaflar bulunmaktadır.

Not: 03/12/2013 tarihli yapı ruhsatı, 13/02/2014 tarihli tadilat yapı ruhsatı ve 18/12/2019 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.