Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Meram Alaverdi Mahallesi'nde 148 m2 Depolu Dükkan (304877)

Bankadan 148m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20099
Metre Kare:
148m2
Ada:
27257
Parsel:
9
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
26/08/2015
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
25
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alavardı Mahallesi, Beyşehir Caddesi, Bahar Evleri Sitesi, F Blok. No:89E Meram/KONYA

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; Konya İli, Meram ilçesi, Dedekorkut Mahallesi, 27257 ada 25.324,62 m alanlı 9 parselde kayıtlı 4 kütleden oluşan toplamda 9 adet Blok mevcuttur. taşınmazın konumlu olduğu kütle parselin kuzeyinde yer almakta ve F-G bloktan oluşmaktadır. Söz konusu F blok, 1. Giriş, 25 Bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın zemin katında konumlu kuzey cepheli katkılı depolu dükkândır. Taşınmazın bodrum katta yaklaşık 67 m2 depo hacmi, zemin katta yaklaşık 81 m2 dükkan ve wc-lavabo hacimlerinden oluşmakta olup taşınmaz yaklaşık 148 m2 kullanım alanlıdır. Dükkanın giriş kapısı, vitrin cepheleri camlı alüminyum doğrama, dükkan zeminleri karo seramik, duvarları saten alçı şeklide olup, tavanları pvc asma tavan şeklindedir. Islak hacimlerde zemin ve duvarlar karo seramik kaplamadır. Dükkanın zemin katı ile bodrum kati arasındaki merdiven inşa edilmemiş olup, mevcut hali ile katlar arasında geçiş sağlanamamaktadır. Taşınmazın ısınma şekli merkezi sistem kaloriferlidir.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için şehrin ana arterlerinden olan Çevre Yolu Caddesi ile Beyşehir Caddesi kesişim noktasından güneydoğu istikametine Beyşehir Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 450 m ilerlenir ve sağ kolda konumlu taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.