COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Erenler'de 179 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 179m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13901
Metre Kare 179m2
Ada 21098
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 9
İskan Tarihi 09/05/2016
Ruhsat Tarihi 03/072014
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YEDİLER MAHALLESİ, KIRBAŞI CADDESİ, NO:70/A KARATAY/KONYA

Açıklama

Özellikleri:Taşınmaz; Konya İli, Karatay İlçesi, Yediler Mahallesi, Kırbaşı Caddesi üzerinde bulunan 70 dış kapı numaralı binanın zemin katıda yer alan 70A kapı numaralı dükkandır. Binaya Kırbaşı Caddesi üzerinden (kuzeyden) bakıldığında bina ana girişinin solunda yer alan dükkandır. (Binanın kuzey köşesinde yer almaktadır.) Binanın kuzeyden sağlanan girişinin sağında zemin katta yer alan dükkanın kuzey ve doğu olmak üzere 2 cephesi bulunmaktadır. Zemin kat 100 m2 bodrum kat 79 m2 olup, Dükkanın toplam kullanım alanı 179 m²’dir. Bodrum ve zemin olmak üzere 2 kattan oluşmaktadır. Zemin Katın Yola Cephesi 9,35 m Zemin Katın Derinliği 4 m'dir. Bodrum Zemin katta wc bulunmaktadır. Dükkanın tüm zeminleri seramik kaplı duvarları vinilli duvar kağıdı kaplıdır. Taşınmazın tavanları dekoratif aydınlatmalı asma tavan şeklinde düzenlenmiştir. Zemin katta yer alan ıslak hacim alanlarının zeminleri seramik kaplı, duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Dükkan içerisinde sirkülasyonu sağlamak amaçlı seramik kaplı merdiven kullanılmaktadır. Holünde mutfak nişi, lavabosunda Hilton tipi mobilya bulunmaktadır. Dükkanın ana giriş kapısı ve camekanları alüminyum doğrama, camları ısı cam şeklindedir. Dükkanının ısınması kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır.Binaya Kırbaşı Caddesi üzerinden (kuzeyden) bakıldığında bina ana girişinin solunda yer alan dükkandır. (Binanın kuzey köşesinde yer almaktadır.) Binanın kuzeyden sağlanan girişinin sağında zemin katta yer alan dükkanın kuzey ve doğu olmak üzere 2 cephesi bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul, 1.648,00 m² yüz ölçümlü arsa üzerine bodrum + zemin + 7 katlı, betonarme karkas, kaloriferli ve asansörlü olarak inşa edilmiş olan bir yapıdır. Binanın bulunduğu parselin çevresi zemin katta dükkanların yer almasından dolayı herhangi bir şekilde sınırlandırılmamış olup sert zemin şeklinde düzenlenmiştir. Bina girişi binanın kuzeybatısından zemin kattan sağlanmakta olup, bodrum katı sığınak, enerji odası,dükkan eki depo ve su deposu olarak düzenlenmiştir. Zemin katında 2 adet dükkan, 1 adet mesken ve 6 normal katında her katta 4’er daire, 7.son katında 3 adet dubleks daire ve 1 adet normal daire olmak üzere yapıda toplam 31 bağımsız bölüm (29 mesken + 2 dükkan) bulunmaktadır.Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, merdivenleri mermer kaplama, merdiven evi duvarları saten boyalıdır. Bina dış cephesi ısı yalıtım fugası üzeri silikon esaslı boya kaplamalıdır.

Ulaşım:Taşınmaza Konya İl Merkezini Ankara Yoluna bağlayan, Karayolunun Şehir içindeki uzantısı konumunda olan Ankara Caddesini, Hava Lojmanları ve Tekstil Bank kavşağı olarak bilinen Belh Kavşağından doğusunda dik kesen Fetih Caddesini doğu batı aksında dik kesen 2.büyük cadde olan Kırbaşı Caddesi güzergahı kullanılarak ulaşılmaktadır. Taşınmaz, Kırbaşı Caddesi,İsmail Sokak ve Ali Haydar Sokak ile çevrili yapı adasının kuzeydoğusunda inşası yeni tamamlanmış olan apartmanda yer almaktadır.Bölge, sosyal ihtiyaçlara cevap verebilecek her türlü eğitim, alışveriş merkezi, sağlık ve resmi kurum yapılarına yakın mesafededir. Kuzeyinde Fetih Caddesi, daha ilerisinde Ankara Caddesi ve eğitim yapıları bulunmaktadır.Taşınmazın Kırbaşı Caddesi üzerinde konumlu olmaları ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Taşınmazlara Fetih Caddesi üzerinde taşıma yapan Belediye Otobüs ve dolmuşlarının "Kırbaşı Kavşağı" Durağında inilerek sağlanmaktadır. 

Not: Gayrimenkulün 03.07.2014 tarihli  Yapı Ruhsatı ve 09.05.2016 tarihli Yapı Kullanma belgesi (iskan) mevcuttur.