COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Karatay Erenler Mahallesi'nde 230 m2 Depolu Dükkan (403)

Bankadan 230m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15563
Metre Kare 230m2
Ada 25867
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 13/01/2014
Ruhsat Tarihi 04/09/2013
Bağımsız Bölüm A-23
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Erenler Mah.Keçeciler Cad. No:254 B Karatay/Konya

Açıklama

Özellikler:A Blok zemin kat 23 bağımsız bölüm numaralı dükkan, binaya kuzeybatı cephesinden (Keçeciler Caddesi üzerinden) bakıldığında soldaki dükkan olup kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydoğu yönlerde açık cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; bodrum katta 57 m2 ve zemin katta 173 m2 olmak üzere toplamda brüt 230 m2 alana sahip olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmaz merkezi sistem doğalgaz kalorifer ile ısınmaktadır. Zeminler kuru mahallerde laminat parke kaplı olup ıslak mahallerde ve mutfakta seramik kaplıdır. Duvarlar kuru mahallerde saten alçı üzeri boyalı olup ıslak mahallerde fayans kaplamadır. Daire giriş kapısı çelik kapı olup iç mekan kapıları ahşap doğramadır. Pencereler ahşap doğrama malzemeden imal edilmiştir. Köşe kartonpiyer uygulaması, vitrifiye, mutfak dolapları ve tezgahı mevcuttur.

Bina dış cephesi saten alçı üzeri plastik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramalı ve camlı, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramalıdır. Binanın merdivenleri, sahanlıkları mermer kaplı, iç duvarları girişte ve diğer katlarda tavana kadar ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Binada açık otopark bulunmaktadır. Binada ısınma sistemi doğalgaz kaloriferli sistemlidir.

Ulaşım: Konya İli, Karatay İlçesi, Erenler Mahallesi, Keçeciler Caddesi, A Blok, No: 254B posta adresli yerde bulunur. (UAVT: 3901300511) Tarif olarak, bölgenin ana arterlerinden olan, Ankara Caddesi ile Fetih Caddesi kesişiminden doğu istikamette Fetih Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde 1660 m devam edilerek sola Keçeciler dönülür. Taşınmaz yaklaşık 715m ilerde taşınmaz yolun sağında yer almaktadır. Çevrede yapılaşma çoğunlukla tekil nizamında, cadde üzerinde 5 ve 6 katlı ve ara sokaklarda çarpık müstakil tarzı ve ayrık nizamlı binalar şeklindedir. Sosyal donatı alanlarının yeterli olduğu bölge orta ve düşük gelir grubunun tercih ettiği bir yerleşim alanıdır. Ulaşımı çeşitlilik arz eden bölgeden kent merkezine, toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Kuzeyindeki Başak Caddesi ve güneyindeki Fetih Caddesi ulaşım için ana arterlerdir. Alışveriş imkanları bu caddeler üzerinden bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra yakın konumlu büyük alışveriş merkezlerinden kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Not: 13.01.2014 tarihli iskan belgesi ve 04.09.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU DÜKKAN'dır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.