12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Bozkır Hamzalar 84 Dönüm Yatırımlık Bağ

Şirketten 84458m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22118
Metre Kare:
84458m2
Ada:
471
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hamzalar Mahallesi, Göynük Mevkii, 471 Ada 7 No.lu Parsel- Bozkır / KONYA

Açıklama

Özellikler:  Hamzalar Mahallesi, Bozkır Belediyesi sınırları içinde yer alıp il merkezine ~84 km mesafedeki mahalledir.  Göynük Mevkii 471 ada 7 no.lu parseldir. Taşınmaz; sınırları, tüm yönlerde belirleyici bir unsur bulunmamaktadır. Tarla eğimli ve engebeli topografyaya sahip arazi üzerinde konumludur. Taşınmaz taşlı ve büyük oranda ekilip dikilmeyen bir toprak yapısına sahiptir. Konu taşınmaz “BAĞ” vasıflı olmasına karşın halihazırda küçük bir kısmı ekili, diğer kısımları çalılık ve taşlık haldedir. Bölgede çoğunlukla buğday, arpa ekilmektedir. Konu taşınmazda elektrikli su kuyusu ve pompası bulunmamakta olup münferit olarak kıraç arazidir. Bölge geneli kıraç arazilerden oluşmaktadır. Bölge genel itibariyle sulanabilirlik imkanı olmayan arazilerden oluşmaktadır. Ulaşımı zordur. Taşınmazlar kuru tarım yapılan, tarımsal açıdan kısmen verimli bir bölgededir. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamakta olup geometrik olarak amorf şeklindedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede toplulaştırma çalışmaları yoktur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.