1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Kartepe Ataevler Mahallesi'nde 163 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 163m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14060
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 163m2
Ada 125
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 27/10/1998
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ataevler Mahallesi, Fakir Bayburt Sokak, (125 ada 10 parsel) No: 1, K: 4, D: 18 Kartepe / Kocaeli

Uzman Görüşü

Ana arter ve toplu taşım güzergahı olan Ulubatlı Hasan Caddesi'ne ve D100 Karayolu'na yakın konumlu, otopark alanı bulunan, 3 oda 1 salon 163 m2 ARA KAT DAİRE; ara katta yer alması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Ana arter ve toplu taşım güzergahı olan Ulubatlı Hasan Caddesi'ne ve D100 Karayolu'na yakın konumlu, otopark alanı bulunan, 3 oda salon 163 m2 18 nolu bağımsız bölüm ARA KAT DAİRE. mimari projesine göre; antre, salon, mutfak, 3 adet oda, 2 adet banyo, 1 adet wc, 1 adet yüklük ve 3 adet balkon bulunmaktadır. Gerekli araştırmaları yapıp, gayrimenkulü yerinde görüp teklif vermeniz önerilir.

Ulaşım:  Kocaeli İli, Kartepe İlçesi, Ataevler Mahallesi, Fakir Bayburt Sokak, (125 ada 10 parsel) No: 1, K: 4, D: 18 posta adresli yerde bulunmaktadır.D­100 Adapazarı İzmit yolu üzerinde doğu yönde devam edilir. Uzun Çiftlik Sapanca yoluna dönülür. Bu istikamette 750 m devam edilir ve sağa Ulubatlı Hasan Caddesine dönülür. Bu caddede 300 m devam edilir ve sola Baykurt Sokağa sapılır. Bu sokakta 30 m devam edildiğinde yolun solunda 125 ada, 10 nolu parsel üzerinde konumlu, 8 katlı binanın 4. Normal katında yer alan, 18 bağımsız bölüm numaralı daireye ulaşım sağlanmış olur. Yakın çevresinde genellikle deprem sonrası inşa edilmiş 3­4 katlı konutlar, Kartepe Hipodromu, Cengiz Topel Havaalanı, boş parseller, sosyal tesisler ve müstakil yapılar bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmaz Kartepe merkezine uzak mesafede olup konut olarak kullanılan bölgede yer almaktadır. Ana arter ve toplu taşım güzergahı olan Ulubatlı Hasan Caddesine ve D­100 Karayoluna yakın konumlu olduğundan olup ulaşım problemi bulunmamaktadır, taşınmazın bulunduğu bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not:Taşınmaz tapuda Çiftlik Mahallesinde yer almaktadır. 27/10/1998 tarihli yeni yapı ruhsatı vardır. Taşınmaz tapuda Çiftlik Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.