Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Kocaeli Gebze Mustafapaşa Mahallesinde 141 m2 Depolu İşyeri

Bankadan 141m2

Özellikler

Tapu no 9354
Ada 4288
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

MAH. : MUSTAFAPAŞA BULVAR/CADDE : MUAMMER AKSOY SOKAK : 723 NO : 10 KAT : ZEMİN D. NO : 1 GEBZE/KOCAELİ

Kocaeli Gebze Mustafapaşa Mahallesinde 141 m2 Depolu İşyeri

Açıklama

Ulaşım: Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Mustafapaşa Mahallesi, Muammer Aksoy Caddesi, 723. Sokak, No:10/1 adresinde yer almaktadır.

Taşınmaza ulaşım için Gebze`nin ana caddesi YeniBağdat Caddesi üzerinde devam edilirken, Gebze ilçesinin merkezi olarak
bilinen Mustafapaşa Camii ışıklarından İbrahimağa Caddesi`ne doğru girilir. 500. m kadar sonra ışıklardan sol koldan Muammer
Aksoy Caddesi takip edilir. Taşınmaz 150 m. kadar sonra sağ kolda yer almaktadır. Bodrum kat girişi cadde üzerinden olup zemin
kat ve bina girişi ise üst sokak olan 723. sokak üzerindendir.

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkan, mimari projesine göre ve yerinde, ana yapının bodrum ve zeminkatında, bina girişine göre zemin katta ön kolda, bodrum katta katın tamamında yer almaktadır. Dükkan, projesine göre veyerinde 101 m2 alanlı bodrum katta depo ve wc hacimlerinden, 40 m2 alanlı zemin katta işyeri ve balkon hacimlerinden olmaküzere, toplamda ~141 m2 brüt alana sahiptir.Vitrin genişliği zemin katta 4 m., bodrum katta caddeye 6 m.dir. Derinliği bodrum katta 13-15 metre zemin katta 6-8 metrearasındadır. Yerinde zemin kata mutfak nişi inşa edilmiştir. Zeminleri seramik kaplı, duvarları plastik boyalı, vitrini alüminyumdoğrama üzeri cam döşeli olan dükkan, halihazırda boştur. Zemin katta mutfak dolapları ahşap, tezgah mermer olup dükkanınkombisinin takılı olmadığı görülmüştür. Bodrum kat bakımsızdır.
Taşınmazın yer aldığı bina 272m2 arsa üzerinde bodrum, zemin, 3 normal ve çatı kat toplam 6 katlı planlanmış 
ve inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina girişi doğu cepheden caddeye göre arka kol olan sokak kotu üzerinden zeminkattandır. Taşınmazın bodrum katında dükkana ait depo, zemin katta dükkan ve 1 adet mesken, 2 normal katın her birinde 2`şer adet mesken, 3. normal katında 2 adet çatı arası piyesli konut olmak üzere 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina projesine asansör mevcuttur. Dış cephesi dış cephe boyalıdır.


Not: 30.09.2013 tarihli İskan belgesi bulunmaktadır.