Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Kocaeli Gebze Mimar Sinan Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 170m2

Özellikler

Tapu no 10801
Ada 4091
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Çayırova Mahallesi, Pir Sultan Cd. No:18/10,

Açıklama

Ulaşım: ; Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Çayırova Mahallesi, Piri Sultan Cd. No:18/10, posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım tarif olarak; İzmit merkezden Derince- İstanbul yönünde devam ederken D100 İstanbul-İzmit Karayoluna girilir ve 4,8 km sonra İzmit Batı-2 çıkışından sonra 1,9 km sola gidilir. İzmit Tünelinde 1,4 km devam edilerek Anadolu Otoyoluna geçilir ve 34,6 km sonra Gebze çıkışına girilir. D100 üzerinde 8 km sonra Çayırova çıkışına girilerek İstanbul Cd. yönüne girilir 400 m sonra Ankara Cd. yönünde sağa dönülür ve 1.sokaktan sola dönerek Yeni Bağdat Caddesine çıkılır. Mimar Sinan Cd. yönünde 1,4 km sağa; 54 Sk. yönünde 240 m sağa ve Pir Sultan Cd. yönünde 27 m sağa dönülerek taşınmazın konumuna ulaşım sağlanmış olunur. Taşınmazın yer aldığı bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Özellikler:  10 numaralı bağımsız bölüm; binanın 3. normal katı + çatı piyesinde yer almaktadır. Bina girişine göre sağ kolda yer alan taşınmaz bulunduğu konum itibari ile güney ve doğu yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine istinaden bağımsız bölümün 3 normal katında 91 m2 kullanım alanına sahip olarak antre, mutfak, salon,2 oda , banyo , wc ve balkon mahallerinden oluşmakta; çatı piyesi katı ise 79 m2 + 16 m2 teras kullanım alanına sahip olarak hol, 3 oda, banyo ve 1 adet teras mahallerinden oluşmaktadır. Toplam 170 ve 16 m2 teras alanlıdır. Meskene giriş 3.Normal kattan sağlanmakta olup giriş kapısı çelik, iç mahal kapıları Amerikan panel, teras-balkon kapısı ve camları pvc şeklindedir. Antre, mutfak,hol,teras ve balkon zeminleri seramik, salon ve odaların zeminleri laminat parke, ıslak mahaller komple fayans kaplıdır. İç mahal merdiven basamakları mermer, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır. Mutfak dolabı siyah beyaz lake, tezgahı mermer olan dubleks meskenin içi açık renk saten boya ile boyanmış olup tavan köşebentleri kartonpiyer malzeme ile süslenmiştir. Isıtılmasında doğalgaz kombili sistem kullanılmaktadır. Ayrıca taşınmaz geniş deniz manzarasına sahiptir. Taşınmazın çatı piyesi katında kat holüne çıkan acil çıkış kapısı bulunmaktadır.

461,33 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde betonarme tarzda ve ayrık nizamda, 3 bodrum kat+zemin kat+3 normal kat+çatı piyesi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın 3.bodrum katında otoparklar, 2.bodrum katında ortak depo alanı,giriş holü ve enerji odası bulunmakta olup, 1.bodrum, zemin katı, 1.ve 2.normal katlarda 2 şer adet mesken ve 3.normal kat+çatı piyesinde 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya 2.bodrum katından ve güney yönünden giriş sağlanmaktadır. Dış cephesi beyaz renkli dış cephe boyası ile boyanmış ve mantolaması yapılmıştır. Bina giriş kapısı cam bölmeli çelik kapı, bina sahanlık alanı ve basamakları mermer olup, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Duvarlar açık renk boyalı olup, asansör takılı ve çalışmaktadır.

Not: 27/04/2017 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.