0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Derince Çavuşlu Mahallesi'nde 3155 m2 Tarla

Sahibinden 3155m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18135
Metre Kare:
3155m2
Ada:
265
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kocaeli Derince Çavuşlu Köyü ( Mahallesi ) Dövüşpınarı Mevkii 265 Ada 6 Parsel

Açıklama

İSTANBUL'A 50 KM MESAFEDE YATIRIMA UYGUN TARLA FIRSATI 

Özellikler: Gayrimenkul  Kocaeli Derince Çavuşlu Köyü ( Mahallesi ) Dövüşpınarı Mevkii  TARLA vasıflı 3.155 m2 yüzölçümlü  265 Ada 6 Parseldir. Parsel önünden doğal kaynak pınarı akmaktadır. Elektrik ve Su alma imkanı mevcuttur. İki cephede de resmi yolu mevcuttur (40m+40m) yola cephedir. %5 konut imarı ve %30 tarımsal ve hayvancılık faaliyetlerine özel imarı vardır. Karadeniz ve Marmara Denizi arasında konumlanıyor, Tarımsal faaliyetlerin yanı sıra ekolojik köy yaşam projelerinin rağbet gördüğü bir bölge. İstanbul'a 50km Mesafededir.

Ulaşım: Kuzey Marmara oto yoluna 10 km mesafede. Köy yerleşim alanına 450m mesafede.  Çevresinde konut yerleşim yapıları mevcuttur. Parsel, Bölgede duyurulan 55 villalık İpek Yolu Ekolojik Köy Yaşam projesine 200 metre mesafededir. Toplu taşıma ulaşım imkanı vardır.
.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.