0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırşehir Boztepe Merkez Mahallesinde Un Fabrikası

Şirketten 994m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18766
Metre Kare:
994m2
Ada:
809
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
24
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırşehir ili, Boztepe İlçesi, Boztepe Merkez Mahallesi, Malya Caddesi

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 6.522,86 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde Betonarme Karkas Yapıda III B yapı sınıfında ayrık nizam şeklinde inşa edilmiş, 03.06.2003 tarih ve 2003/2 sahife numaralı yapı kullanma izin belgesine göre ayrık nizamda, zemin + 4 katlı olup 994m² toplam inşaat alanına sahiptir. Binanın dış cephesi sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda karo mozaik kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmış asansör bulunmamaktadır. 1. derece deprem bölgesinde yer alan söz konusu yapı ile ilgili olarak depremsel açıdan gözle görülür herhangi bir risk ve hasar tespit edilmemiştir. Gayrimenkulün, mimari projesi temin edilemediğinden dolayı taşınmazın kat ve kattaki konum projesine uygun inşa edilip edilmediği ve iç özellikler açısından mimari projesine uygun olarak inşa edilip edilmediği konusunda herhangi bir tespitte bulunulmamıştır. 

Ulaşım:  Kırşehir ili, Boztepe İlçesi, Boztepe Merkez Mahallesi, Malya Caddesine ikinci parsel konumundaki parsel üzerindeki, zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilip ayrık nizam şeklinde inşa edilmiş tapu kayıtlarında Beş Katlı Un Fabrikası Arsası vasfı ile kayıtlı olan ana gayrimenkul dahilindeki, imarın 6.552,86 m² yüz ölçümüne sahip parseli üzerindeki taşınmazıdır. Taşınmaza ulaşım için Kırşehir ili, Boztepe İlçesi, Orta Mahallesi hudutları dahilinde bulunan Belediye Caddesi üzerinde yer alan Boztepe Ziraat Bankası Şubesinin bulunduğu kısımdan güney batı istikamette yaklaşık 120 metre kadar ilerlenir ve sola Osman Kahya Caddesine dönülerek kuzey doğu istikamete doğru yaklaşık 190 metre ilerlenir ve direk olarak İlyas Kahya Caddesine geçilir kuzey doğu istikamette yaklaşık olarak 230 metre ilerlenir ve direk olarak Malya Caddesine geçilir kuzey doğu istikametine doğru yaklaşık olarak 1100 metre ilerlenir ve sağ kol üzerinde taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul dahiline ulaşılmış olur. Ulaşımı çarşı merkezi ile olan irtibatı kolay olup okul, cami ve market tarzı yapılara yakınlığı konusunda merkezi bir konumda yer almakta olup çarşı merkezi ile olan irtibatı toplu taşıma aracı ile rahattır. Taşınmazın yakın çevresi konut ve bahçe kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. 

Not:  17.11.1995 tarihli yapı ruhsatı ve 03.06.2003 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 1/1000 ölçekli uygulama imar planına göre hmaks: 18 m, emsal: 0,50 imar şartlarına sahiptir ve Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanı sınırları içerisinde kalmaktadır bilgisi şifahen alınmıştır. Taşınmazın bulunduğu parselin eski parsel numarası 11719 olup daha sonra parsel ifrazı ile 809 ada 2 parsel olarak değiştirilmiştir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.