0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Pınarhisar Dere Mahallesi'nde 1+1 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15364
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
58m2
Ada:
51
Parsel:
128
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
02/06/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

DERE Mah.,TÜRKOCAĞI Cad, No: 82 / 4 PINARHİSAR / KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Yeni binada yer alması, belediye sınırları içerisinde olması, bakımlı olması, ön cephede yer alması ve ana caddeye yakınlığı taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın zemin katında, kuzeybatı cepheden sağlanan bina girişine göre sağ arka tarafta konumlu olup iki yöne (güneydoğu-güneybatı) cephelidir. Projesine göre 58 m² kullanım alanlı salon+mutfak, 1 adet oda, hol, banyo ve balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Yanı sıra taşınmazın tapu kaydında “depo” eklentisi ile ilgili belirtme bulunmakta olup söz konusu depo mimari projesinde binanın bodrum katında sınırlandırılmış ve brüt 94 m2 kullanım alanlı tasarlanmıştır. Bağımsız bölümün sınırlarında banyo hacmine ait bir kısmın mutfak nişi olarak inşa edildiği ve banyoya oda hacminden geçiş sağlandığı tespit edilmiştir. Yapılan değişiklik basit tadilat ile projeye uygun hale getirilebilir niteliktedir. Daire zeminlerinde ıslak mahalde fayans, diğer mahallerde laminant parke kaplıdır. Mutfakta, mutfak dolabı ve tezgahı, banyoda armatür ve vitrifiyeler mevcuttur. Balkon kapısı ve pencereler PVC doğramadan imal edilmiş olup dairenin giriş kapısı çelik, iç mekan kapıları ise ahşap doğramadır. Taşınmazın tadilat gereksinimi bulunmamaktadır. Taşınmaza ait herhangi bir manzara özelliği bulunmamaktadır.

Bina girişi, kuzeybatı cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama olup dış cephesi akrilik cephe boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz; Dere Mahallesi, Türkocağı Caddesi, No:82 /4, Pınarhisar / KIRKLARELİ açık adresinde konumlu mülktür. Gayrimenkulün yer aldığı binaya ulaĢım için; şehir merkezindeki belediye binası önündeki Eski Kırklareli-İstanbul yolu boyunca batı yönünde 370m gidildikten sonra sola dönülerek 203.nolu sokağa girilir. Sokak boyunca 110m ilerledikten sonra sağa dönülerek 204. nolu sokağa girilir. Sokak boyunca 40m ilerledikten sonra sağda yer almaktadır. Gayrimenkule, özel araçlarla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir. Gayrimenkulün yer aldığı Dere Mahallesi, şehir merkezinde yer almaktadır. Bölgede ağırlıklı olarak, 4-5 katlı apartman tarzı konut tipi yapılaşmalar ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgedeki doluluk oranı %80 -85 seviyesinde olup yakın çevresinde Orman İşletme müdürlüğü ve jandarma bulunmaktadır.

Not: 02/06/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.