COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Pehlivanköy Akarca Köyünde 5 Dönüm Tarla

Bankadan 5500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12654
Metre Kare 5500m2
Ada 0
Parsel 1123
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kırklareli İli, Pehlivanköy İlçesi, Akarca Köyü, Kurugöller Mevkii 0 ada 1123 parsel

Kırklareli Pehlivanköy Akarca Köyünde 5 Dönüm Tarla

Açıklama

Özellik: Taşınmaz; Kırklareli İli, Pehlivanköy İlçesi, Akarca Köyü, Kurugöller Mevkiinde konumlu olan 5.500,00 m² yüz ölçümü büyüklüğüne sahip 1123 nolu tarla vasıflı parseldir. Kadastro paftasından parselin konumu teyit edilmiştir. Trakya Alt Bölgesi Ergene Havzası Revizyon Çevre Düzeni Planı kapsamında yer altı suyu besleme alanı ve tarım alanı içerisinde kaldığı öğrenilmiştir. Taşınmaz imar planı dışında yer almakta ve tarla vasıflıdır. Taşınmaz 1123 nolu parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz plansız alanda ve Köy Yerleşik Alanı dışında konumludur. Koruma alanı içerisinde kalmamaktadır. Tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Taşınmaz hafif kumlu verimli toprak yapısına sahiptir. Bölgede aktif olarak genellikle çeltik, buğday, ayçiçeği ve mısır tarımı yapılmaktadır. 1123 parsel kuru tarım için uygundur. Ayrıca köy sakinlerinden alınan bilgiye göre tarım alanlarında 10-20 metre de yapılan sondajlarda su çıktığı, bölgede su sıkıntısı olmadığı beyan edilmiştir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel ile komşu parseller arasında sınırları belirleyen herhangi bir unsur bulunmamakla birlikte sürüm şekline bağlı olarak, sınırları doğal olarak belirginleşmiştir.
Ulaşım: Pehlivanköy İlçesinden güney yönde Uzunköprü İlçesi`ne doğru ilerlendiğinde yaklaşık 1.5 km sonra sola Akarca Köyü yoluna girilir. Yaklaşık 1 km 
sonra Akarca Köyüne varılır. Taşınmaz 1123 parsel Akarca Köyü nün kuş uçuşu yaklaşık 2.13 km güneyinde Kurugöller Mevkiinde konumludur.