0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkez Pınar Mahallesi'nde 186 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 186m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17712
Metre Kare:
186m2
Ada:
1783
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
15
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pınar Mah.Şehit Deniz Komando Çavuş Soner Güvenç Sk.No:36 D:15 Merkez/Kırklareli

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana ulaşım arterlerine yakın olması, ulaşımın rahatça sağlanabilmesi, sosyal donatı alanlarına yakınlığı, depolu ve geniş kullanımlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz,15 numaralı bağımsız bölüm binanın bodrum ve zemin katında, bina girişine göre sol-ön tarafta konumlu olup bodrum katta 1 depo hacminden brüt 140 m2 alanda, zemin katta 1 işyeri hacminden brüt 46 m2 alanda projelendirilmiştir. Taşınmaz projesine göre toplamda brüt 186 m2 alana sahiptir. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU DÜKKAN'DIR.

Taşınmazın konumlu olduğu parsel dikdörtgen geometrik şekle ve düz topografik yapıya sahiptir. Parselin bir tarafı 1. Yeşil Sokak'a, Diğer tarafı Şehit Deniz Komando Çavuş Soner Güvenç Sokağa cepheli olup diğer iki tarafında ise 2 katlı binalar bulunmaktadır. Parsel üzerinde bodrum, zemin ve 3 normal ve çatı kattan ibaret 6 katlı bina vardır. Binanın bodrum katında işyerine ait depo, elektrik odası ve sığınak, zemin katında 1 adet işyeri, 3 adet mesken ve bina girişi, 1, Normal katında 3 adet mesken, 2, Normal katında 4 adet mesken ve 3, Normal katında 2 adet çatı piyesli mesken ile 2 adet mesken, çatı katında ise 2 adet çatı piyesli meskene ait çatı piyesi hacimleri bulunmaktadır. Binada 14 adet mesken ve 1 adet işyeri olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölüm vardır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı ahşap üzeri kiremit örtülüdür. Binanın giriş kapısı çelik konstrüksiyonlu olup kat sahanlıkları ve merdiven basamakları merdiven basamakları mermerdir. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kırklareli İli Merkez İlçesi, Pınar Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana ulaşım arterlerinden bir tanesi konumunda olan Mahyababa Caddesini Asilbeyli köyü yönünde takiben Yener İlköğretim okulunun hemen karşısından sola, 1. Yeşil sokağa girilir ve 100 m ilerlenir. Taşınmazın içerisinde yer aldığı bina 1. Yeşil ve Şehit Deniz Komando Çavuş Soner Güvenç Sokak'a cepheli konumdadır. Taşınmazın bulunduğu bolge 3-4 katlı binaların bulunduğu konut bölgesidir. Taşınmazın ana ulaşım arterlerine yakın olması ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Bölge gelişimini sürdürmektedir. Bölge geneli orta ve altı gelir grubunca tercih edilmektedir. Sosyal donatı alanları mevcuttur. Bölgenin belediye ve şehircilik hizmetlerinden istifadesi tam olup, altyapı sorunu bulunmamaktadır. 

Not: Taşınmaza ait 31,05,2017 tarih ve 404 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yapı ruhsatı 15 adet bağımsız bölüm ve 1614,97 m2 alan için düzenlenmiştir. Taşınmaza ait 18.10.2017 tasdik tarihli mimari proje Kırklareli Belediyesi ve Takbis Sisteminden incelenmiştir. Taşınmaz tapuda Karacaibrahim Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.