1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi'nde İskanlı 3+1 Teraslı Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 165m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15078
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 165m2
Ada 72
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 23/03/2012
Ruhsat Tarihi 17/04/1989
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karakaş Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, Yüzkollar Apt. No:5, K:4+Çatı, D:16. 39000 Merkez/KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Çarşı içerisinde merkezi konumlu, Uğur Mumcu Caddesi ile Karakaşbey Sokak arasında, iskan belgeli, giriş kapısı çelik, iç mekân kapıları Amerikan panel, pencereler PVC, asansör ve doğalgazlı, 3 oda 1 salon 138 m2 son kat dubleks; kat mülkiyetli olması, ulaşımın kolay sağlanması,­ çarşı merkezinde yer alması, eğitim, sağlık ve kamu kurumlarına yürüme mesafesinde olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 16 kapı ve bağımsız bölüm numaralı çatı piyesli mesken vasıflı taşınmaz binanın 4. normal katında, bina girişine göre arka cephede kalmakta olup güney, doğu ve batı cephelidir. Projesine göre salon/mutfak, 2 oda, kiler ve antre hacimlerinden ibaret 80m2, çatı kat oda, banyo/wc, çamaşır odası ve hol hacimlerinden ibaret 37m2+(25m2 teras) alanlı olup toplam 117m2 brüt alanlıdır. Çatı katta, merdiven boşluğu kısmına denk gelen alanda oda ilavesi, çamaşır odası kısımda uzatılarak banyo olarak kullanıldığı, banyo kısmının oda olarak kullanıldığı, hol kısmında oda alanına dahil edilerek yaklaşık 21m2 büyüme yapılmıştır. Daire mevcutta 138m2+27m2 teras alanlıdır. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı, iç kapıları panel doğrama, pencere ve teras kapıları pvc doğrama, mutfak dolapları, tezgahları ve banyoda armatürleri mevcuttur. Zeminleri ıslak mahaller fayans kaplama, diğer mahaller laminat parke kaplama, duvarlar ıslak mahallerde fayans kaplama, diğer mahallerde saten boyalı, tavanlar tüm mahallerde kartonpiyerli tavan boyalıdır. Isınma sistemi kombilidir. Mutfak dolabı, banyolarda kısmı tadilat ihtiyacı ve odalara boya tadilatı bulunmaktadır. Bina girişi Uğur Mumcu Caddesi üzerinden, zemin kat seviyesinden, kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama yapılmış ve boyalı, giriş kapısı ferforje demir doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır. 

 Ulaşım: Kırklareli İli, Karakaş Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No: 5, Yüzkollar Apt. Kat: 4 D: 16 adresinde yer almaktadır. Konu taşınmaz QNB Finansbank şubesinin yanından geçen Uğur Mumcu Caddesi üzerinde 30m gidildikten sonra sol tarafta kalmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu faaliyetlerinden istifadesi tamdır. Çevresinde bitişik nizam 4­5 katlı eski/yeni yapılar bulunmaktadır. Çarşı merkezinde yer aldığı için bazı binalar ticari amaçlı kullanılmaktadır. Ulaşım yaya olarak sağlanabilmektedir.

 Not: 17/04/1989 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 23.03.2012 tarih ve 28 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı Çatı Piyesli Meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.