COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16779
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 1311
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 03/01/2019
Ruhsat Tarihi 03/02/2017
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karakaş Mahallesi, 738 Sokak, No:1 Kat: Zemin, D:2 Merkez/Kırklareli

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, binanın zemin katında, bina ana giriş cephesine göre; sağ ön cephede konumlanmakta olup, brüt 105 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz mimari projesine göre; hol, mutfak, 3 adet oda, salon, banyo, ebeveyn banyo, wc ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Tüm hacimlerde zemin parke, ıslak hacimlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde ise saten boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise ahşap mamuldür. Tüm pencereler PVC mamul ve çift camlıdır. Isınma, bireysel kombi ile sağlanmaktadır.

Taşınmazın içinde bulunduğu ana gayrimenkul bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlıdır. Bodrum katta otopark ve depo, zemin katta bina girişi ve 1. Ve 2. Normal katların her birinde 2’şer adet daire ve 3. Normal katta 3 adet daire bulunmakta olup 8 bb numaralı daire çatı ile piyeslidir. Binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Merdiven basamakları ve sahanlıklar mermer kaplı, merdiven korkulukları alüminyum korkuluktur. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Kırklareli ili, Merkez ilçesi, Karakaş Mahallesi, 738. Sokak üzerinde 1 kapı numaralı yerde konumlu binanın zemin katında yer alan 2 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmazın konumlandığı site; 738. Sokak cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde zemin ve normal katları konut olarak kullanılan 4-5 katlı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmazın ulaşım imkanları iyidir. Taşınmaz festival alanına yakın konumdadır. Bölge Kırklareli Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not: 03.02.2017 tarihli yapı ruhsatı, isim değişikliği ruhsatı ve 03/01/2019 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.