1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15508
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 715
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 26/09/2007
Ruhsat Tarihi 28/04/2004
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi, No:31/3 Kat: zemin D:1 MERKEZ / KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

Brüt 120,00 m2 alana sahip yüksek giriş köşe daire; ilgi gören konut bölgesinde, TOKİ Konutları, Kırklareli yeni kapalı pazar yeri ve il merkezine yakın mevkide yer alması ile avantajlı konuma sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Zemin kat, 1 nolu bağımsız bölüm; Konu taşınmaz ana gayrimenkulün girişine göre sol kolda zemin katta konumlu 1 bağ. böl. nolu konut vasıflı taşınmazdır. Konu taşınmaz projesinde antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, ebeveyn duş, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup 120 m2'dir. Mutfak dolaplarında tahribat vardır, tahliye gerekmektedir.

Taşınmazın bulunduğu 715 ada 21 parsel 491,52 m² arsa üzerine, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam yapı tarzı ile bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamalıdır. Ana gayrimenkulün vaziyet ve yerleşim planında bina girişi gösterilmemiş olup, kat planında bodrum kat seviyesinden sağlanmıştır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı, merdiven korkulukları demir olup kat planında bodrum kat seviyesinden sağlanmıştır. Bina giriş zemini, merdivenler ve kat holleri zeminleri seramik, duvarlar plastik boyalıdır. Web tapuda bulunan 28.04.2004 belediye onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesi ve bağımsız bölüm listesine göre bodrum katta, bina girişi, kömürlük, sığınak ve kazan dairesi, zemin katta 1, 2 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katta 3, 4 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. Normal katta 5, 6 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3. Normal katta 7, 8 bağımsız bölüm nolu meskenler olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Asansörsüz olarak projelendirilen ana gayrimenkul mahallinde de asansör bulunmamaktadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 31/3, Kat: Zemin, D: 1, Merkez / KIRKLARELİ (UAVT NO: 1641764145) posta adresinde bulunan meskendir. Konu taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan İnönü Caddesi referans alınarak sağlanır. Kofçaz İlçesi istikametinden İl merkezine girildiğinde döner kavşaktan yola devam edilir. Yaklaşık 140 m sonra sağa dönüldüğünde sağ kolda ikinci parselde konumludur. Taşınmazın kuzeydoğusunda TOKİ Konutları, güneyinde Kırklareli yeni kapalı pazar yeri ve İl merkezi bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın belediye istifadesi tamdır. Bölge Kırklareli ilinin eski konut bölgelerindendir. Bölgede konu taşınmaza benzer nitelikte zemin ve normal katları 4­5 katlı binalar ve boş imarlı arsalara rastlanmıştır.

Not: 28/04/2004 tarihli yapı ruhsatı ve 26/09/2007 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Camıkemir Mahallesi'nde kayıtlıdır. Mutfak dolaplarında tahribat vardır, tahliye gerekmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.