COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 105 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14920
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 880
Parsel 82
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 22/11/1996
Ruhsat Tarihi 14/04/1992
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm F-9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. Huzurum Sitesi Sit. F Blok Apt. No: 29 F / 9 Merkez / Kırklareli

Uzman Görüşü

Mustafa Dalcalı İlköğretim Okuluna çok yakın, site içerisinde konumlu, Kat mülkiyetine geçilmiş, giriş kapısı çelik, pencereler PVC doğrama, doğalgazlı, 3 oda 1 salon çift balkonlu 105 m2 son kat daire; ulaşım kolaylığı,­ site içerisinde konumlu olması,­ açık otoparkı bulunması,­ Yapı Kullanma İzin Belgesi alınmış olması, kat mülkiyeti kurulmuş olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler:  F Blok 9 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, zemin kattan girişi sağlanan ana taşınmazın 4.normal katında, bina ana girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre, antre, salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 105 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkul, 3.605,00m2 yüzölçümlü 880 ada, 82 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş bodrum + zemin + 4 normal kattan oluşan, toplam 6 katlı, 5 ad. blok (E-F-G-H-I Bloklar) bulunmaktadır. Parsel üzerinde yer alan tüm bloklar için tip proje hazırlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu F bloğun onaylı mimari projesine göre, 1.bodrum katında, kazan dairesi ve kömürlük ; Zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi ; 1, 2, 3 ve 4.Normal katlarda ikişer daire olmak üzere, F Blokta toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Açık otopark olanağı mevcuttur. Binanın ısınma sistemi doğalgaz kombi kat kaloriferi ile sağlanmaktadır. 

 Ulaşım: Gayrimenkul Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi Huzurum Sitesi, F Blok, No:29/F, Kat:4 D:9 (U.A.V.T:1723961403) adresinde konumludur. Konu gayrimenkule ulaşım için Kırklareli yeni kapalı halk pazarının güneyinde bulunan, Bademlik Caddesi, Waldorf Caddesi, Hastane Caddesi ve İnönü Caddesinin kesiştiği yol ayrımından İnönü Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1000 metre ilerledikten sonra sola isimsiz imar yoluna dönülür. Bu yol üzerinde yaklaşık 85 metre ilerlendiğinde sokağın sol tarafında konumlu olan taşınmazın yer aldığı 29/F kapı numaralı binaya ulaşılır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge, orta gelir seviyesine sahip ailelerce, mesken amaçlı olarak kullanılan 4­6 katlı binaların yer aldığı bir bölge olup, yakın çevresinde Mustafa Dalcalı Ortaokulu ve Mustafa Dalcalı İlkokulu, Kırklareli Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Kapalı Pazar alanı yer almaktadır.

 Not: 14/04/1992 tarihli yapı ruhsatı ve 22/11/1996 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.