COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Merkez Bademlik Mahallesi'nde 1+1 44 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 44m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15509
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 44m2
Ada 959
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 15/11/2016
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bademlik Mahallesi, 245. sokak No:12 Kat: zemin D:2 MERKEZ / KIRKLARELİ

Uzman Görüşü

T.O.B.B Anadolu Lisesi ve yeni kapalı pazar yerine yakın konumlu  Brüt 44.00 m2 alana sahip zemin kat mesken, yeni yapılan binada yer alma avantajına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat, 2 No.lu Daire: Bina girişine göre orta cephede, konumlu olan dairedir. Konu taşınmaz Takbis Portalı arşivinde bulunan onaylı mimari projesinde yapılan incelemeye brüt 44 m2 alanlı olup salon, mutfak, 1 oda, 1 banyo, 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu 959 ada 2 parsel 458,00 m² arsa üzerine, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizam yapı tarzı ile bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı dekoratif dış cephe kaplamalıdır. Ana gayrimenkulün vaziyet ve yerleşim planında bina girişi gösterilmiş olup, kat planında bodrum kat seviyesinden sağlanmıştır. Bina giriş kapısı ahşap, merdiven korkulukları krom olup bina giriş zemini, merdivenler ve kat holleri zeminleri granit, duvarlar saten boyalıdır. Web tapuda bulunan 15.11.2016 belediye onay tarihli kat irtifakına esas mimari projesi ve bağımsız bölüm listesine göre bodrum katta bina girişi, depo, otopark, zemin katta 1, 2, 3 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katta 4, 5, 6 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. Normal katta 7, 8, 9 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3. Normal katta 10, 11 bağımsız bölüm nolu çatı piyesli meskenler olmak üzere toplam 11 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Asansör bulunmaktadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır.

Ulaşım: Bademlik Mahallesi, 245. Sokak, No: 12, Kat: Zemin, D: 2, Merkez / KIRKLARELİ (UAVT NO: 2181162435) posta adresinde bulunan meskendir. Konu taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Eriklice Caddesi referans alınarak sağlanır. İl merkezinden batı istikametine Eriklice köyüne doğru yaklaşık 1350 m ilerledikten sonra sağa Bademlik Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 620 m sonra karşıya Drama 15. Sokak'a dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz yaklaşık 50 m sonra sola dönüldüğünde 245. Sokakta ikinci parselde sağ kolda konumludur. Taşınmazın güneydoğusunda T.O.B.B Anadolu Lisesi, doğusunda Kırklareli yeni kapalı pazar yeri ve Ulaşım toplu taşıma araçları ile rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın belediye istifadesi tamdır.

Not: 15/11/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Camikebir Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.