COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Karakaş Mahallesinde Studio Cc Residence 2+1Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13037
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 695
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A blok 112

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi Edirne Caddesi studio cc residence no:39 A/112

Açıklama

Özellikler: Binaya ön cephe yönünden bakıldığında binanın 4.normal+çatı katında ve sağ baştan 4.tarafta kalmakta olup, 76m2dir. Normal kat 38m2 çatı katı 38m2 kullanım alanına sahiptir. Zeminler; antre, mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerinde seramik, salon ve odalarda laminat parke kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri saten boyalı, banyo ve tuvalette seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda duşa kabin bulunmaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar limanat ve tezgah granit mermerdir. Isınma, doğalgaz merkezi kalorifer sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. 
A blok 4+çatı kat 112 nolu bağımsız bölümün bulunduğu bina 4.684,33 m2 alanlı arsası üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında 2 bodrum+zemin+4 normal kat+ çatı arası katlı inşa edilmiştir. Parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu blok ile birlikte 2 blok yer almaktadır. Binanın 2. bodrum katında sığınak, havuz ve mekanik odası, 1.bodrum katında 1 adet depo, zemin katında ve diğer normal katlarda her katta 27 adet konut olacak şekilde binanın toplam 136 bağımsız bölümü bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul Edirne caddesi üzerinde yer almaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.