COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Karakaş Mahallesinde Studio Cc Residence 2+1Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13037
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 695
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A blok 112

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Kırklareli Merkez Karakaş Mahallesi Edirne Caddesi studio cc residence no:39 A/112

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Binaya ön cephe yönünden bakıldığında binanın 4.normal+çatı katında ve sağ baştan 4.tarafta kalmakta olup, 76m2dir. Normal kat 38m2 çatı katı 38m2 kullanım alanına sahiptir. Zeminler; antre, mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerinde seramik, salon ve odalarda laminat parke kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda alçı sıva üzeri saten boyalı, banyo ve tuvalette seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda duşa kabin bulunmaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar limanat ve tezgah granit mermerdir. Isınma, doğalgaz merkezi kalorifer sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. 
A blok 4+çatı kat 112 nolu bağımsız bölümün bulunduğu bina 4.684,33 m2 alanlı arsası üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında 2 bodrum+zemin+4 normal kat+ çatı arası katlı inşa edilmiştir. Parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu blok ile birlikte 2 blok yer almaktadır. Binanın 2. bodrum katında sığınak, havuz ve mekanik odası, 1.bodrum katında 1 adet depo, zemin katında ve diğer normal katlarda her katta 27 adet konut olacak şekilde binanın toplam 136 bağımsız bölümü bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul Edirne caddesi üzerinde yer almaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım sağlanabilmektedir.