COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırklareli Karakaş Mahallesinde 195 m2 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 4 + 1 195m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12474
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 195m2
Ada 72
Parsel 136
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Karakaş Mah. Zincirlikuyu Cad. No: 29 / 13 Merkez / Kırklareli

Açıklama

Mustafa Kemal Bulvarından girişi bulunan Zincirlikuyu Caddesi üzerinde, Dış cephesi mantolamalı binada, Yapı kullanma izin belgesi olması kolaylık, giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar ahşap, pencereler pvc doğrama, 4 oda salon 195.00 m2, YENİ SÜPER LÜKS DUBLEKS

Ulaşım: İlgili taşınmaz Karakaş Mah. Zincirlikuyu Cad. No: 29 / 13 Merkez / Kırklareli adresinde yer almakta olup, Konu taşınmaz Zincirlikuyu Caddesi üzerinde yer almaktadır. Mustafa Kemal Bulvarından girişi bulunan Zincirlikuyu Caddesi üzerinde 155 metre ilerlendiğinde sol tarafta kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı zemin + 4 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile iyi derecede uyumludur. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler, Hızırbey Cami ve Hamamı, Belediye iş merkezi olarak ifade edilebilir. Bölgesel altyapı ihtiyacı yeterli derecede karşılanabilmektedir.

Özellikler: 13 no.lu bağımsız bina girişine göre binanın 4. normal katında sol ön tarafta bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre normal kat 95 m2, çatı piyesi katı ise 100 m2 brüt alana sahiptir. Yerinde yapılan ölçümde normal kat 95 m2, çatı piyesi katı ise 100 m2 kullanım alanlı olduğu tespit edilmiştir. Bağımsız bölümün normal katı hol, mutfak, 1 adet banyo, bağımsız salon, 1 adet oda ve 1 adet balkon bölümlüdür. Çatı piyesi katı hol, 1 adet banyo, 1 adet ebeveyn banyosu, 3 adet oda bölümlüdür. Onaylı mimari projesinde ve yerinde yapılan incelemede çatı piyesi katından 95 m2 alanlı terasa çıkış bulunmaktadır. Teras bölümü pvc ile kapatılıp, mutfak nişi montajı yapılmıştır. Zeminler hol, mutfak, banyo bölümlerinde seramik, salon ve odalarda laminant kaplamadır. Duvarlar? hol, mutfak, salon ve odalarda sıva üzerine plastik boya ile boyalı, banyo bölümlerinde seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyo bölümlerinde vitrifiye ve armatür bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar ahşap, pencereler pvc doğrama mutfakta dolaplar mdf doğrama ve tezgah akriliktir. Bağımsız bölümde ısınma ihtiyacı doğal gaz ile sağlanacak şekilde ısıtma tesisatı bulunmaktadır. Halihazırda kombi monte edilmemiştir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 497,70 m2 yüz ölçümüne sahip 72 ada 136 no.lu parsel arsa vasıflı taşınmaz üzerinde, betonarme inşaa yapı tarzında, 3B yapı sınıfında, bodrum+zemin+asma+4 normal kat ve çatı katından oluşan binadır. Bodrum katta Sığınak, enerji odası, 17 ve 18 bağımsız bölümlere ait depolar, zemin katta 17 ve 18 bağımsız bölüm no.lu asma katlı depolu iş yeri, 1. Normal katta 1, 2, 3 ve 4 bağımsız bölüm no.lu konut, 2. Normal katta 5, 6, 7 ve 8 bağımsız bölüm no.lu konut, 3. Normal katta 9, 10, 11 ve 12 bağımsız bölüm no.lu konut, 4. Normal katta 13 bağımsız bölüm no.lu çatı arası piyesli konut, 14, 15 ve 16 bağımsız bölüm no.lu konut olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 18 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Ana gayrimenkulün girişi kuzey cepheden Zincirli Kuyu Caddesi üzerinden zemin kat seviyesinden alüminyum kapı ile sağlanmaktadır. Ana gayrimenkulün girişinde yerler, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer kaplama ve duvarlar sıvalıdır. Dış cephesi mantolama üzeri sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalı olup yaklaşık 3 yaşındadır. Kapalı/Açık otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma ihtiyacı doğal gaz sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır.

Not: 07/12/2018 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.