1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırklareli Demirköy Deniz Mahallesi'nde 2+1 48 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 48m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17031
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 48m2
Ada 0
Parsel 549
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Deniz Mah. Gelincik Sok. No:16 Daire:6 İğneada /Kırklareli

Açıklama

Özellikler: 6 no'lu bağımsız bölüm ana gayrimenkulün, 3.normal bulunmakta olup bina girişine göre arka cephede konumludur. Bağımsız bölüm onaylı projesine göre antre-hol, 2 oda, salon + mutfak, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölüm mimari projesine göre brüt 48 m2 kullanım alanlıdır. Ayrıca ana gayrimenkulün tamamı için alınmış yapı kullanma izin belgesi de bulunmaktadır. 

Taşınmaz, 0 ada 549 nolu parselde yer alan, "ARSA" vasıflı taşınmaz olup yerinde yapılan incelemelerde taşınmaz parseli üzerinde, betonarme karkas yapı tarzında, zemin + 3 normal katlı olmak üzere 4 katlı, toplamda 7 adet meskenin yer aldığı yapı bulunmaktadır. Binanın dış cephesi Isı yalıtımı üzerine dış cephe boyası ile boyalı, pencereleri ısı camlı P.V.C. doğrama olup, çatısı ahşap üzeri kiremit örtülüdür. Bina girişi, kat sahanlıklar ve katlar arasında irtibatı sağlayan merdiven basamaklan, mermer kaplamadır. Onaylı projeye göre; zemin katında, bina girişi ve 1 adet mesken, diğer normal katlarında da 2ser mesken olmak üzere toplam 7 adet mesken yapısı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Kırklareli ili, Demirköy ilçesi İğneada Beldesi, Deniz Mahallesi, Gelincik Sokak, No:16, Daire:6 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; belde merkezinde bulunan şehir meydanından Kırklareli istikametine doğru ilerlerken ilk sağa Atatürk Caddesi'ne sapılır. Yaklaşık 270m ilerledikten sonra sağa Gelincik Sokağa sapılır. Yaklaşık 90m ilerledikten sonra sağ kolda taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkule varılır. Çevresi iskân mıntıkası şeklinde teşekkül göstermiş bölge olup belde merkezine ve sahile nispeten uzak konumda bulunmaktadır. Bölgede alt ve orta gelir grubu tarafından ikamet edilmektedir. Taşınmazın ulaşımı özel araç ve yaya intikal ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın yer aldığı İğneada Beldesi yaz sezonlarında yoğunluk göstermekte olup kış sezonunda bu yoğunluk belirli seviyededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 3-4 katlı apartman tarzında eski ve yeni yapılar ile birlikte, müstakil tarzda konut fonksiyonlu yapılar bulunmaktadır. Bölgede apartman ve site tarzı yapilar ile birlikte apart ve motel amaclı kullanılan yapılar da bulunmaktadır. Bölgede yeni yapılaşmalar son zamanlarda gelişim ve artış göstermektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.