1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Balışeyh Balışeyh Mahallesi'nde 24 Dönüm Tarla

Bankadan 24259m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18076
Metre Kare 24259m2
Ada 391
Parsel 66
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balışeyh Mahallesi, Ballıca Mevkii, 391 Ada 66 Parsel, Balışeyh / Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: 391 ada 66 parselde yer alan taşınmaz 24.259,11 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Konu mülk, geometrik açıdan yamuk bir formda olup topoğrafik açıdan orta eğimli arazi yapısına sahiptir. Parselin resmi kadastro kayıtlarına, kadastro pafta görüntülerine ve mahallinde yapılan incelemelere göre kadastral (asfalt) yaklaşık 181 metre cephesinin olduğu görülmüştür. Gayrimenkulün sadece kuzey cephesinde dikenli çelik tel bulunmakta olup diğer sınırları belirleyici herhangi bir unsur ile doğal sınır bulunmamaktadır. Gayrimenkul parseli ve çevre parselleri üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmamakta olup genel olarak buğday-arpa ekili tarım arazisidir. Gayrimenkulün hali hazırda tarımsal amaçla kullanıldığı, henüz ekili olmadığı ve her türlü makinalı tarıma müsait, tuzluluk, alkalilik, erozyon ve drenaj gibi sorunları bulunmayan zirai faaliyete elverişli kuru tarım arazisi konumda olduğu görülmüştür.

Ulaşım: Balışeyh Mahallesi, Ballıca Mevkii, 391 Ada 66 Parsel, Balışeyh / Kırıkkale adresinde konumludur. Taşınmaz mahalle merkezine 1 km ve Kırıkkale Çorum Yozgat yoluna 2,25 km mesafededir. Kırıkkale-Yozgat-Çorum Yolu üzerinden kuzeydoğu yönde ilerlerken Balışeyh ilçe merkezine girilince sola Sulakyurt İlçe Yoluna girilir ve yaklaşık 2,5 km sonra sol koldaki asfalt yola cephe parsel üzerinde yer almaktadır. Parsel Ballı Mahallesine yaklaşık 1 km, Balışeyh ilçesine yaklaşık 2,5 km, Kırıkkale iline ise yaklaşık 23 km uzaklıktadır. Konu gayrimenkulün yakın çevresi tanım alanları şeklinde teşekkül göstermiş, tarım arazileri genelde kuru tarım şeklinde arpa ve buğday ekilidir. Taşınmaza en yakın yerleşim birimi Balli ve Balışeyh Mahalleleridir. Taşınmazın konumlu olduğu bölge topoğrafik olarak orta eğimlidir. Bölgede doluluk oranı %0-5 seviyesindedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazın konumlandığı bölgede asfalt yol, su ve elektrik bulunmakta olup kanalizasyon ile doğalgaz bulunmamaktadır. Parsele sadece özel araç ile ulaşım mümkün olup toplu taşınma araçlarına yaklaşık 2,5 km mesafedeki Kırıkkale yolundan ulaşılmaktadır.

Not: Taşınmaz üzerinde Başkent Elektrik A.Ş tarafından Kamulaştırma şerhi vardır. Konu ile ilgili araştırmayı ilgili belediyesinden yapabilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.