1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Cumhuriyet Mahallesi'nde 30 m2 Büro

Bankadan 30m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15554
Metre Kare 30m2
Ada 1613
Parsel 89
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 45
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 12
Ruhsat Tarihi 22/01/1979
Bağımsız Bölüm 42
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet mahallesi, Tennuri sokak, Cumhuriyet İş Hanı, No:26/310 KAYSERİ / Melikgazi

Açıklama

Özellikler: 42 bağımsız bölüm numaralı büro girişin zemin kattan sağlandığı binada 3. Katta bina girişine göre sağ kolda orta cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre tek hacimden oluşmakta olup 30 m2 büyüklüğündedir.

Ana gayrimenkul; bodrum kat, zemin kat, 9 normal kat ve teras kat olmak üzere toplam 12 katlı binadır. Ana gayrimenkul; bodrum katında kazan dairesi, hidrofor, 1 bağımsız bölüm numaralı depo; zemin katında 31 adet dükkan (2 ile 32 bağımsız bölüm arası); 1. normal katta 9,10,19,20 bağımsız bölüm numaralı dükkanlara ait üst katlar; 2. normal katta 125,126 bağımsız bölüm numaralı işyerleri; 3. normal kattan 9. normal kata kadar her katta 13 adet büro; teras katında 124 bağımsız bölüm numaralı işyeri olmak üzere toplam 126 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi binanın güneybatı cephesinde olup zemin katta konumludur. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Cumhuriyet mahallesi, Tennuri sokak, Cumhuriyet İş Hanı, No:26/310 Melikgazi, Kayseri adresinde kain (UAVT: 1128762539 ), tapuda; Kayseri ili, Melikgazi ilçesi, Cumhuriyet mahallesi, 1613 ada üzerindeki 900,00 m2 lik 89 nolu parselde 3. katta konumlu 110/24000 arsa paylı 42 bağımsız bölüm numaralı bürodur. Taşınmaza ulaşım için; Kayseri Cumhuriyet Meydanından güneyde Seyyid Burhanettin bulvarına geçilir ve sağa Yoğunburç caddesine dönülür. Kayseri Lisesi kavşağından sağa dönülerek Tennuri sokağa geçilir. Söz konusu taşınmaz bu sokak üzerinde konumludur.

Not: 22.01.1979 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BÜRO'dur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.