1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Bahadır Plaza Sitesi'nde 57 m2 Büro

Bankadan 57m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15423
Metre Kare 57m2
Ada 5024
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 11
İskan Tarihi 22/01/2014
Ruhsat Tarihi 10/12/2007
Bağımsız Bölüm 32
Bulunduğu Kat 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Tacettin Veli Mahallesi, Halit Narin Caddesi, Bahadır Plaza, Bina No:7, Kat:8 büro: 32

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellik: 8. kat 32 numaralı büro niteliğindeki bağımsız bölüm bina girişine göre sağ-ön tarafta konumludur. Projesine göre yaklaşık brüt 57 m2 brüt alanlıdır. Projesine göre antre 3 oda mutfak nişi balkon ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 1787,69 m2 yüzölçümlü düz topografik yüzeyli arsa üzerinde, betonarme yapı cinsinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina; 2 bodrum + zemin + asma + 11 normal kat ve çatı arası kattan oluşmaktadır. Binanın 2. Bodrum katında sığınak, otopark, 1. Bodrum Katında su deposu ve hidrofor odası, otopark, zemin katında bina girişi, yönetici, toplantı, pano odası ve 7 dükkan, asma katında dükkan asma katları, mescid ve toplantı odası bulunmaktadır. 1. Kat ile 10. Normal katlarda her katta 4 er büro, 11. katta 2 büro ve 1 adet dubleks büro, çatı arası katta 11. kattaki 1 büronun çatı piyesi olacak şekilde binada toplam 50 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zeminleri mermer döşeli olup duvarları seramik kaplıdır. 2 Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi boyalıdır. Isınma ihtiyacı doğalgaz kombi merkezi sistem ile karşılanmaktadır. Bina girişi zemin kattan doğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz; Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Tacettin Veli Mahallesi, Halit Narin Caddesi, Bahadır Plaza, Bina No:7, Kat:8 büro: 32 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Seyyid Burhanettin Bulvarından, sağa Etiler Sokağa, ardından sola Halit Narin Caddesine dönülür, taşınmaz sol tarafta 50 m içerde bulunmaktadır. Taşınmaz yakın çevresinde benzer ofis binaları, Seyyid Burhanettin Cami ve türbesi, Hacı Veled Cami, Şehitler Mezarlığı bulunmakta olup ulaşım toplu taşıma araçları ve hususi araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede alt yapı çalışmaları bulunmaktadır.

Not: 10/12/2007 tarihli yapı ruhsatı ve 22/01/2014 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.