Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kartal Cevizli Mahallesi'nde Adalet Sarayı'na Yakın 56 m2 Dükkan

Bankadan 56m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23470
Metre Kare:
56m2
Ada:
10000
Parsel:
71
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Bağımsız Bölüm:
20
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cevizli Mah. Onat Sok. No:7D Kartal /İstanbul

Açıklama

Özellikler: ; İstanbul İli, Kartal İlçesi, Cevizli Mahallesi, Onat Sokak, No: 7D posta adresinde yer almaktadır. u taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul, 778.13 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında bodrum + zemin + 8 normal kattan olmak üzere toplam 10 katlı olarak inşa edilmiştir. Mimari projesine göre: bodrum katta; kapalı otopark, sığınak ve teknik hacimler, zemin katta; 4 adet dükkan ve normal katların her birinde ikişer daire olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın zeminleri ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyumdan mamuldür. Bina ana girişi mimari projesine uygun olarak zemin kattan ve Onat Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Dükkan girişleri de Onat sokak üzerinden sağlanmaktadır.

20 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın zemin katında yer almakta olup, bina ana girişine göre en sağ kolda konumludur. Mimari projesine göre; dükkan ve WC hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 56 m2 kullanım alanına sahiptir.  Konu taşınmazın bir irtibat duvarı örülerek kullanım alanın yaklaşık yarıya düşürüldüğü, kalan alanın ise 19 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz ile birlikte kullanıldığı görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.