COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kars Merkez Şehitler Mahallesi'nde 3+1 154 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 154m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16804
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 154m2
Ada 293
Parsel 176
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 05/05/2014
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B-8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şehitler Mahallesi Hava Meydanı Sokak B Blok No:14 K:1 D:8 Merkez/KARS

Açıklama

Özellikler: B Blok 1.normal kat 8 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın giriş cephesinden bakıldığında sağ ön tarafta, asansörden inince sağ yan tarafta ve merdivenlerden çıkıp dönünce sağ ön tarafta yer almaktadır. Hava Meydanı Sokak üzerinden bakıldığında sağ ön tarafta yer alan meskendir. Mesken onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 154 m2 alanlıdır. Onaylı projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, kiler, antre ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Meskende ısınma bireysel sistem doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. 

Ana gayrimenkul 2025,16 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, bitişik nizam tarzında, iki blok (A-B) olarak betonarme yapı türünde inşa edilmiştir. Gayrimenkulün yer aldığı B blok bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Onaylı mimari projesine göre, bodrum katta kapalı otopark, kazan dairesi ve enerji odası, zemin katta 1-, 2, -3 ve 4 b.b numaralı meskenler, 1.katta 5. -6,-7 ve -8 b.b numaralı meskenler, 2.katta 9, -10, -11 ve -12 b.b numaralı meskenler, 3.katta 13, -14, -15 ve -16 b.b numaralı meskenler olmak üzere toplamda 16 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan Hava Meydanı Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğramadır. Bina içerisinde merdivenler ve ortak mahaller mermer kaplama olup duvarlar sıva üzeri plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi söve kaplama dış cephe boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum krom doğramadır. Binada ısınma doğalgaz bireysel sistemi ile sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör ve bodrum katta kapalı otopark mevcuttur.

Ulaşım: Şehitler Mahallesi, Hava Meydanı Sokak, Ozçelik Yapı, B Blok, No:14, K:1, D:8, Merkez/KARS adreslidir. Açık tarifi ise Valilik Binası önünden Kafkas Üniversitesi istikametinde İsmet İnönü Caddesi boyunca yaklaşık 700 metre ilerledikten sonra sağa Teyyare Sokağa dönülüp daha sonra tekrar sola Hava Meydanı Sokağa dönülür, yaklaşık 300 metre ileride yolun sağ tarafında yer alan 14 dış kapı numaralı apartman, B Blok konumuz taşınmazın bulunduğu binadır. Yakın çevresinde Kars Garnizon Şehitliği, Kars Şehir Stadı, Mihralibey ilköğretim Okulu, Aras Elektrik Dağıtım Müdürlüğü ve konut amaçlı kullanılan 5-6 katı yapılar bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık 1100 metre mesafede yer almakta olup ulaşım yaya, özel araçlar ve İnönü Caddesi üzerinde işleyen dolmuşlar ile sağlanmaktadır. Teknik alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifade tamdır.

Not: 05/05/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.