1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kars Kağızman Şahindere Mahallesi'nde 3+1 160 m2 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16697
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 160m2
Ada 160
Parsel 36
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 08/07/2010
Ruhsat Tarihi 18/05/2010
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şahindere Mah. İnönü Cad. No:10/8 Kağızman / Kars

Açıklama

Özellikler: 4.Nomal kat 8 bağımsız bölüm numaralı mesken binanın giriş cephesinden bakıldığında tarafta ve merdivenlerden çıkınca sol tarafta yer almaktadır. Mesken onaylı mimarı projesine göre yaklaşık brüt 160 m2 alanlı olup 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc -lavabo, duş, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 375,72 m2 yüz Ölçümlü arsa üzerine, bitişik nizam tarzında, betonarme yapı türünde yapılmıştır. Bina bodrum, zemin, asma ve 4 nomal kattan olunmaktadır. Onaylı mimar projesine göre Bodrum katta Ek 1 depo ve, kazan dairesi, Zemin katta 1 b.b numaralı asma katlı depolu işyeri, 1.katta 2-3 b.b numaralı meskenler, 2.katta 4-5 b.b numaralı meskenler, 3.katta 6-7 b.b numaralı meskenler, 4.katta 8-9 b.b numaralı meskenler olmak üzere toplamda 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan inönü Caddesi Üzerinden sağlanmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Bina içerisinde merdivenler ve ortak mahaller mermer kaplı olup duvarlar sıva üzeri iç cephe boyalıdır. Binanın dış cephesi sıva kaplama dış cephe boyalıdır. Binada Isınma katı yakıt kalorifer merkezi sistemi ile sağlanmaktadır. Binada onaylı projesinde yer alan asansör yerinde mevcut değildir. 

Ulaşım: Gayrimenkul Kars Kağızman ilçesi Şahindere Mahallesi, İnönü Caddesi, No:10, K:4, D:8 posta adresindedir. Kağızman şehir merkezinin yaklaşık 120 metre ilerledikten sonra sola İnönü Caddesine dönülür, yaklaşık 60 metre sonra yolun sağ tarafında yer alan 10 dış kapı numaralı apartman konumuz taşınmazın bulunduğu binadır. Yakın çevresinde Kağızman Belediyesi, Hükümet Konağı, Kağızman Ptt Madonaga, Kağızman Emniyet Amirliği, Otogar, Kağızman Merkez Cami, ilköğretim Okulu ve zemin katları işyeri, üst katları konut amaçlı kullanılan yapılar bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım yayan olarak sağlanmaktadır. Bölgenin teknik alt yapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ticari aktivitenin orta yoğun olduğu Bôigede yer almaktadır.

Not: 18/05/2010 tarihli yapı ruhsatı ve 08/07/2010 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.