COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Karaman Merkez Damlapınar Mahallesi'nde 2500 m2 Bağ

Bankadan 2500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15042
Metre Kare 2500m2
Ada 0
Parsel 4456
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARAMAN, Merkez, İboğlu Mevkii 4456 parselde bağ

Uzman Görüşü

Damlapınar Mahallesi'nde 2500 m2 bağ; 166, 2097 ve 3567 nolu parsellerin yola cephesinin olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

 Özellikler:  Taşınmaz Karaman İli, Merkez İlçesi, Damlapınar Köyü, İboğlu Mevkii 0 Ada 4456 nolu Parsel “bağ” vasıflıdır. 4456 parsel 2500,00 m2 alanlıdır. 4456 parsel üçgen şekline benzer yapıdadır. Topografik olarak eğimli ve engebeli arazide konumludur. Sulama imkanı bulunmamakta olup, kıraçtır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel üzerinde ekim yapılaşmamış boş durumdadır. Konya ­Karaman Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı’na göre Tarımsal Alan lejantında kalmaktadır.

 Ulaşım: Karaman İli, Merkez İlçesi, Damlapınar Köyü, Kışla Mevkii, İboğlu Mevkii 4456 nolu parsel Bağ vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için, Karaman­ Pınarbaşı yolu üzerinde güneybatı istikametinde 30 km ilerlenerek Pınarbaşı, Başkışla Köyleri geçilir ve Damlapınar Köyü’ne varılır. 4456 parsel köyün kuşuçuşu 3,5 km güneyinde konumludur. Köy merkezine kadar ulaşım asfalt yollar ile diğer kısımlarda toprak tarla yolları ile sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde yapılaşma bulunmamakta olup, genellikle benzer nitelikte kıraç tarım arazileri mevcuttur. Köyde genellikle tahıl ürünleri, yem bitkileri, baklagil çeşitleri ve üzüm yetiştirilmektedir.

Not: 3083 Sayılı Yasanın Uygulama Yönetmeliğinin 24.maddesine göre toplulaştırma alanına alınmıştır.3083 Sayılı Yasanın 13. Maddesine gereğince kısıtlıdır.Satış işlemleri sırasında satıcı tarafından gerekli kurumdan görüş alması gerekmektedir. Güncel bilgiyi ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.