COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Karaman Merkez Damlapınar Mahallesi'nde 2350 m2 Bağ

Bankadan 2350m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15040
Metre Kare 2350m2
Ada 0
Parsel 4178
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARAMAN, Merkez, Sahilmera Mevkii 4178 parselde bağ

Açıklama

 Damlapınar Mahallesi , Merkez / KARAMAN

 Özellikler: Taşınmaz Karaman İli, Merkez İlçesi, Damlapınar Köyü, Sahilmera Mevkii 0 Ada 4178 nolu Parsel tapu kaydında “Bağ” yerinde ‘Tarla’ vasıflıdır. 4178 parsel 2350,00 m2 alanlıdır. Geometrik olarak çokgen formdadırlar. Topografik olarak eğimli ve engebeli arazide konumludur. Sulama imkanı bulunmamakta olup, kıraçtır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel üzeri işlenmemiş boş durumdadır. Konya ­Karaman Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı’na göre Tarımsal Alan lejantında kalmaktadır.

 Ulaşım: Karaman İli, Merkez İlçesi, Damlapınar Köyü Sahilmera Mevkii 0 ada 4178 parsel. Karaman ­Pınarbaşı yolu üzerinde güneybatı istikametinde ~30 km ilerlenerek Pınarbaşı, Başkışla Köyleri geçilir ve Damlapınar Köyü’ne varılır. 4178 parsel köyün kuşuçuşu ~4 km güneyinde konumludur. Köy merkezine kadar ulaşım asfalt yollar ile diğer kısımlarda toprak tarla yolları ile sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde yapılaşma bulunmamakta olup, genellikle benzer nitelikte kıraç tarım arazileri mevcuttur. Köyde genellikle tahıl ürünleri, yem bitkileri, baklagil çeşitleri ve üzüm yetiştirilmektedir.

   Not: 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı’na göre Tarımsal alanda kalmaktadır.  '3083 sayılı kanunun 24. maddesine göre toplulaştırma alanına alınmıştır ve 3083 sayılı kanunun 13. maddesi gereğince kısıtlıdır.' şerhi vardır. Satış işlemleri sırasında satıcı tarafından gerekli kurumdan görüş alması gerekmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.