COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Karaman Ermenek Güneyyurt Cami Mahallesinde Konut İmarlı 414 m2 Arsa

Bankadan 414m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13737
Metre Kare 414m2
Ada 214
Parsel 93
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.60

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaman İli, Ermenek İlçesi, Güneyyurt/Cami Mah. Şeyip Mevkii 214 ada 93 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Karaman İli, Ermenek İlçesi; Güneyyurt/Cami Mahallesi sınırları dahilinde ve Şeyip Mevkiinde yer alan 414,16 m2 yüz ölçümü büyüklüğüne sahip 214 ada 93 parsel no'lu arsadır. Parselin konumu; Güneyyurt Belediyesinde yer alan imar planı paftasından teyit edilmiştir. Güneyyurt Belediyesi sınırları içerisindedirler. 214 ada 93 nolu parselin, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı kapsamında, Konut Alanı olarak belirlenen bölgede yer aldıkları, Ayrık Nizam; TAKS: 0,30; KAKS: 0,60; Hmaks: 2 kat şeklinde yapılaşma şartlarına sahiptir. Taşınmaz 214 ada 93 nolu parselin kuzeydoğu yönde yaklaşık 20 m imar yoluna cephesi bulunmaktadır. Halihazırda imar yollarının kısmen açılmış olduğu görülmüştür. Parselin tevhit / cephe / Min. parsel büyüklüğü şartı bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı veya yapılaşma bulunmamaktadır. Bölgede teknik altyapı kısmen tamamlanmış durumdadır. Parsel sınırlarını yerinde belirleyici herhangi bir unsur (tel, çit vb) bulunmamaktadır. İncelemeler yerinde fakat bölgesel olarak yapılmıştır. Taşınmaz 214 ada 93 nolu parsel ise geometrik olarak dik yamuk benzeri bir şekle sahiplerdir. Taşınmaz parsel olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir.
Ulaşım:  Bölgenin ana ulaşım arterlerinden Cumhuriyet Caddesi üzerinde, Turgut Özal Caddesi (güney) istikamette ilerlerken Güneyyurt/Camii Mahalle merkezine gelmeden sağa Fikret Ünlü Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 750 m sonra sağdaki sokak ile Fikret Ünlü Caddesinin kesişiminde Sokağa dönülerek sağda yolun yaklaşık 100 m iç kısmında yer alan taşınmaza ulaşılır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.