COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Karabük Safranbolu Emek Mahallesinde 165 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 165m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12364
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 165m2
Ada 18
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

EMEK Mah. IHLAMUR Cad. ALKAN APT Apt. No:52/1 SAFRANBOLU / KARABÜK

Açıklama

Tercih edilen bir semtte, Sosyal donatılara yakın, İskanlı olması avantaj, asansörlü, doğalgazlı, ŞIK MİMARİLİ YENİ BİNADA, çok geniş balkonuyla konforlu, 165.00 m2 TERS DUBLEKS
Ulaşım: 
Bölge, merkez İlçesine 11 km uzaklıkta yer almaktadır. Bölgeden şehir merkezine ulaşım otobüs ve dolmuşlarla sağlanmaktadır. Konum olarak otobüs ve dolmuşların güzergahındadır. Bölge, 4-5 katlı blokların ve etrafında çoğunlukla aynı tip yapıların yer aldığı bir bölgedir. Söz konusu gayrimenkulün yakın çevresinde Safranbolu Stadyumu ve Emek Cami bulunmaktadır. Taşınmaz konut fonksiyonu gelişmekte olan bir bölgede yer almaktadır.
Özellikler: Bina girişe göre söz konusu 
daire sol yan ön tarafta yer almaktadır. Taşınmaz: 5 oda, salon, antre, mutfak, banyo, wc, kiler, 4 balkon hacimlerinden oluşmakta olup toplam brüt 165 m2 alanlıdır. Bodrum kat 70 m2 olup, 4 oda, kiler, banyo, antre hacimlerinden oluşmaktadır. Zemin kat 95 m2 olup, salon, oda, antre, mutfak, wc, 4 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Ana gayrimenkul 708,41 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas yapı 
tarzında, tek bloktan meydana gelmektedir. Konu taşınmazın yer aldığı blok, bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşan toplam 5 katlı bir apartmandır. Meskenin konumlu olduğu binanın bodrum katında kapıcı dairesi ve dubleks meskenin alt katı, Zemin katta bina giriş holü, dubleks meskenin üst katı, 1 adet mesken, 1., 2. ve 3.katların her birinde ikişer adet daire olmak üzere binada toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Isınma doğalgaz kombi ile sağlanacak şekilde dizayn edilmiştir. Binada asansör bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kat seviyesinden doğu cepheden verilmiştir.

Not: 15/04/2014 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.