1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Karabük Merkez Şirinevler Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 113m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18220
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 200
Parsel 127
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 10.01.1995
Ruhsat Tarihi 26.09.1990
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞİRİNEVLER Mah. Oruç Resi Cad. Emek Apartmanı Apt. No: 13 / 14 MERKEZ / KARABÜK

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: 14 bağımsız bölüm nolu gayrimenkul, bina girişine göre sağ ön tarafta kalan meskendir. Gayrimenkulün brüt kullanım alanı onaylı mimari projesine göre 113 m2 alandan oluşmaktadır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana gayrimenkulün, ana bina girişi 1. bodrum kattan doğu cephesinden sağlanmaktadır. Gayrimenkul 3 bodrum + Zemin + 4 kat olmak üzere toplamda 4 kattan oluşmaktadır. Binanın 3. bodrum katında; sığınak, 2. Bodrum katında; 1 bağımsız bölüm, kapıcı dairesi, kazan dairesi, 1. Bodrum katında; 3 bağımsız bölüm, bina girişi, zemin katından 4. Normal katına kadar her katta 3 er adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam 19 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina betonarme karkas yapı tarzında tek blok olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlık zeminleri mermer kaplama, duvarları saten boyalıdır. Merdiven korkulukları ahşap trabzanlıdır. Binada asansör bulunmamakta olup ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kattan, doğu cepheden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, ŞİRİNEVLER Mah. Oruç Resi Cad. Emek Apartmanı Apt. No: 13 / 14 MERKEZ / KARABÜK adreslidir. Taşınmaza ulaşım için Karabük Eğitim Araştırma hastanesi önünden yaklaşık 200m ilerlendikten sonra sola, Oruç Reis caddesine dönülür. Taşınmazın yer aldığı bina yaklaşık 100m ilerlendikten sonra sol kol üzerinde yer almaktadır. Taşınmaza yakın konumda Karabük Eğitim Araştırma hastanesi, Kent ormanı, Karabük stadı yer almaktadır. Bölgedeki sosyal donatı alanları ihtiyacı karşılayacak seviyede ve yürüyüş mesafesindedir. Bölgenin ulaşım açısından herhangi bir problemi bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle konut amaçlı gelişmiştir. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle binaların zemin katları ve normal katlarının mesken olarak kullanıldığı görülmüştür. Bölgenin gelişimi eski yerleşim olmasından ötürü yavaş hızda devam etmektedir.

Not: 26.09.1990 tarihli yapı ruhsatı, 04.10.1993 tarihli ilave yapı ruhsatı ve  10.01.1995 yapı kullanım izin belgesi (İskan) bulunmaktadır. Taşınmaz Tapuda Yenişehir Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.