Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Karabük Merkez Şirinevler Mahallesinde 152 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 152m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6045
Pafta 7
Ada 195
Parsel 36
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Şirinevler Mahallesi Peyami Safa Caddesi Boncuk Apartmanı No:34-36 / No: 18 Merkez/Karabük

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz için; bölgenin ana arterlerinden olan Peyami Safa Caddesi'nden Karabük Kent Ormanı istikametine doğru ilerlenirken yolun sonundan sağa dönülür ve Peyami Safa Caddesi üzerinde yaklaşık olarak 35 m ilerlendikten sonra taşınmaz bu cadde üzerinde sağ kolda yer almaktadır.

Özellikler: Söz konusu taşınmaz bina girişine göre 4. ve çatı katında konumlu sağdaki dubleks daire olup, 3 cephelidir. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre, 4.katta; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, hol, 1 banyo, 1 wc ve 2 balkon oluşmaktadır. Çatı katı ise onaylı mimari projesine göre teras hariç 52 m2 alanlı olmak üzere 2 oda, 1 banyo ve 1 terastan oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda teras hariç 152 m2 alanlıdır.  Teras ise 22 m2 alana sahiptir. Taşınmazın mevcut iç mekan bilgileri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu bina; 608,62 m2 alanlı arsası üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binada toplam 18 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. 1 adet asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı bireysel kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Taşınmazın, toplu tasıma araçlarının da güzergahı olan Peyami Safa Caddesi'ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır.