0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Karabük Merkez Karabük Mahallesi'nde İskanlı 190m2 Dükkan

Bankadan 190m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14865
Metre Kare:
190m2
Ada:
1114
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
16/11/2016
Ruhsat Tarihi:
20/11/2014
Bağımsız Bölüm:
A blok 9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KARABÜK MAHALLESİ KAYNAK SOKAK AKASYA APARTMANI A BLOK NO: 11AA MERKEZ/KARABÜK

Uzman Görüşü

Gelişmekte olan bir bölgede konumlu, reklam avantajı yüksek, Kat mülkiyetli olmasıyla fırsat sunan, Şehit Alican Öztürk İmam Hatip Ortaokulu ve Horasanlı Cami civarı, dükkana ait açık oturma alanı da bulunan 190 m2 dükkan; binanın il merkezine yakın olması, ulaşımın kolay olması,­ yeni binada yer alması, iskan almış ve kat mülkiyetine geçmiş olması avantajlarına sahiptir. 

Açıklama

Özellikler: Parselde 2 blok bulunmakta olup taşınmaz parselin kuzeyinde bulunan A Blokta yer almaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bina iskan almıştır. Bina zemin + 4 kattan meydana gelmektedir. IIIB yapı sınıfındadır. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın zemin katında değerleme konusu taşınmaz dükkan ve bina girişi, diğer tüm katlarında 2 adet mesken bulunmakta olup bina 8 adet mesken, 1 adet dükkan olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri kiremit kaplamadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyasıdır. Dükkan giriş kapıları ve vitrinleri alüminyum doğramadan yapılmıştır. Bina ana giriş kapısı doğu cephesi zemin kattandır. Gayrimenkulün bulunduğu binanın dükkanın yüz ölçümünün net 178 m2, brüt 190 m2 olduğu tespit edilmiştir. 9 Bağımsız bölüm numaralı dükkan binanın zemin katında yer almakta olup zemin katta tek bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Ulaşım: 701. sokak, Pala Dede Caddesinde güneydoğu istikametine ilerlerken Kaynak Sokak’a doğru sağa dönülüp bu sokağın 701. sokak ile kesiştiği noktadan ulaşılmaktadır. 

Not: 20/11/2014 tarih ve 2014/283 nolu Yapı Ruhsatı ve 16/11/2016 tarih ve 237/47 nolu Yapı Kullanma İzin Belgesi(iskanı) bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.