0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Karabük Merkez 100. Yıl Mahallesi'nde 55 m2 Stüdyo Daire

Bankadan 1 + 1 55m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15050
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
55m2
Ada:
0
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
02/05/2014
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

100. Yıl Mahallesi 1010. Cadde, La Vie Residence No:30, D:3 (UAVT: 1654675311), MERKEZ/KARABÜK

Uzman Görüşü

Karabük Üniversitesinin gelişimiyle hızla değer kazanan bölgede, Karabük Kastamonu yolu, Yunus Emre Camii, Yunus Emre İÖO, Karabük Kültür Merkezi çok yakın, kiralama fırsatı yüksek, dış cephesi mantolamalı ve asansörlü binada, 55 m2 stüdyo daire; 16­20 nolu b.bölümlerin ara katta yer almaları, cephe  özellikleri ve yeni yapılı olmaları avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 3 no.lu bağımsız bölüm, bina girişine göre binanın 1.bodrum katında bina girişine göre arka cephede bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 55 m2 dir. Bağımsız bölüm antre, salon­mutfak, banyo, oda ve balkon bölümlüdür. Salon mutfak ile bağımlıdır.

Taşınmazın bağımsız bölümlerin bulunduğu bina; 4024,99 m² alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 9 normal katlı inşa edilmiştir. Bina girişi batı cephede , binanın zemin katındandır. Ana gayrimenkul üzerinde 2. bodrum katında; kapıcı dairesi, sığınak, ardiye, hidrafor odası, 1.bodrum katında sığınak, 4 adet mesken, zemin katında 3 adet iş yeri, bina girişi ve 4 adet mesken ve geriye kalan katların her birinde 8’er adet mesken olmak üzere toplamda 83 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı otomatik cam kapıdır. Bina içi zemin döşemesi mermer kaplama, duvarlar ise alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör 1 adet servis merdiveni ve 1 adet yangın merdiveni bulunmaktadır. Merdiven korkulukları aluminyum korkuluktur. Merdiven basamakları, rıhtları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binanın cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Binadaki bağımsız bölümlerin sıcak su ve ısınma ihtiyacı; kombi ile sağlanmaktadır. Binanın çatısı marsilya tipi kiremit ile kaplıdır. Site içinde ortak alan ve çevre düzenlemesi kapsamında açık ve kapalı otopark ile yüzme havuzu bulunmaktadır. 

Ulaşım: Karabük ili, Merkez İlçesi, 100.YIL Mah. 1010. Cad. No: 30 adresinde yer almaktadırlar. Taşınmaza ulaşım için 1064.Sokak`ta yer alan Yunus Emre Camii`nden doğu istikametinde 100 metre ilerlenir ve 1064.Sokak ile 1010.Cadde`nin kesişimine ulaşılır. Buradan güney istikametinde 110 metre ilerlenerek yolun sağ kolunda kalan taşınmazın yer aldığı La Vie Residence binasına ulaşılır. Konu taşınmaz, yapılaşmanın yoğun olduğu bir bölgede yer almakta olup, belediyenin sunduğu altyapı imkanlarından sorunsuz faydalanmakta ve toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşımları kolaylıkla sağlanabilmektedir. Karabük Üniversitesi'ne olan yakınlığından dolayı üniversite öğrencileri tarafından da tercih edilmektedir.

Not: 02/05/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 3402 sayılı kanunun 22. maddesi A uygulamasına tabidir, şerhi vardır. Kadastro Haritalarının Yeniden Düzenlenmesi yapılacak olup, hali hazırdaki  yapıyı etkilemeyecek olup, ada parsel işlemlerinde değişiklik olabilir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.