COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Onikişubat Fatih Mahallesinde 102 m2 Dükkan

Bankadan 102m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11443
Metre Kare 102m2
Ada 724
Parsel 16
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 6
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kahramanmaraş İli, Onikişubat İlçesi, Fatih Mahallesi, 26035. Sokak, Karaköse Apt., No: 13A

Açıklama

Özellikler: 6 bağımsız bölüm zemin kattan sağlanan bina girişine göre sağ tarafında konumlu olup güneybatı, güneydoğu, kuzeydoğu ve kuzeybatı cephelidir. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; 1 adet wc ve işyeri hacminden oluşmakta olup net: ~89 m2 - brüt:~ 102 m2 kullanım alanına sahiptir. Yerinde taşınmaz içerisinden duvarın bir kısmı kırılarak parselin çekme mesafesinden yaklaşık 41 m2 alan üzeri trapez saç ile kapatılarak taşınmaza dahil edilmiştir. Bu alan parselin çekme mesafesinde kalmaktadır. Yapılan proje dışı imalat basit bir tadilat ile projesine uygun hale getirlebilir niteliktedir. Taşınmazın zeminleri seramik kaplı, duvarları plastik boyalı, wc hacmi zeminleri seramik kaplıdır. 1 adet tezgah mevcuttur. İşyeri giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapıdır. Taşınmazın yola yaklaşık 8,35 m cephesi, 14 m derinliği vardır. Reklam görünürlüğü ve cephesi iyi durumdadır. Taşınmaz boş olarak durmaktadır. 
Taşınmazın yer alandığı 402,00 m2 parsel üzerinde bir adet bina olarak projelendirilmiş ve inşaa edilmiştir. T
aşınmazın yer aldığı bina, zemin kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Bina girişi vaziyet planı ile uyumlu olarak güneybatı cephesinden ve projesi ile uyumlu olarak zemin kattan verildiği belirlenmiştir. Binanın zemin katında 1 adet işyeri ve bina girişi, 1.,2.,3.,4.,5. normal katta 1 er adet mesken olmak üzere 6 adet bağımsız bölüm için kat irtifakı kurulmuştur. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama kapıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binada ısınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Kadir Paşa Bulvarı üzerinden 360 m kuzey yönünde ilerlenerek sağa 26035. sokağa dönülür yaklaşık 155 metre ilerlendiğinde sol kolda yer almaktadır. Bölge 
genel olarak 5-6 kat arası yapılar bulunmakta olup orta gelir grubu tarafından mesken veya dükkan olarak kullanılmaktadır. Orta gelir grubuna hitap eden, 5-6 katlı apartman fonksiyonlu gelişim gösteren bölge, tüm alt yapı olanaklarından faydalanmakta olup ulaşım imkanları iyi durumdadır. Bölgede, eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. 
Not: 27.05.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.