1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kağıthane Trea Rezidans'ta 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18623
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 6127
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 14
İskan Tarihi 29/06/2015
Ruhsat Tarihi 01/07/2013
Kullanım Durumu Mülk Sahibi
Bulunduğu Kat 12
Bağımsız Bölüm 64

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ORTABAYIR MAHALLESİ ATALAR CADDESİ KUDRETLİ SOKAK TREA REZİDANS APARTMANI KAT NO: 12 DAİRE NO: 64 34400 KAĞITHANE/İSTANBUL

Açıklama

KAĞITHANE ATALAR CADDESİ TREA REZİDANS'TA 2+1 DAİRE

Özellikler: 64 nolu bağımsız bölüm; 12.normal katta, bina giriş cephesinden bakıldığında arkada ve en solda yer alan dairedir. Taşınmaz projesine göre; antre, salon, mutfak nişi, 1 oda, 1 banyo-wc alanlarından oluşmaktadır. Brüt 82 m2'dir. Isınma sistemi kaloriferdir. 

Taşınmazın bulunduğu bina güneyden Zambak Sokak, batıdan Atalar Caddesi'ne, doğudan Kudretli Sokak'a cephelidir. Bina girişi, binanın doğu cephesi olan Kudretli Sokak'tan, 2.bodrum kat seviyesinden yapılmıştır. Binada, 2 adet asansör, 1 adet yangın asansörü, 2 adet merdiven bulunmaktadır. Bina giriş holü, kat holleri mermer kaplamadır. 

Not: 01/07/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 29/06/2015 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Parsel üzerindeki kargir evin yola 5 m2'lik yola tecavüzü bulunmaktadır. TEDAŞ'ın kira şerhi vardır. Tapuda Merkez Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.