Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kağıthane Hamidiye Mahallesi'nde 3+1 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 3 + 1 93m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22368
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
93m2
Ada:
6879
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
11/07/2013
Kullanım Durumu:
Kiracı
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hamidiye Mah., Yağmur Sk., Yağmur Apt., No: 10/10 Kağıthane/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Ana taşınmaz, Kağıthane İlçesi'nde yer alan 328 m² yüzölçümlü, 6879 ada, 11 parsel üzerinde yer almaktadır. Yapı, betonarme karkas yapı tarzında ve ikiz nizamda inşa edilmiştir. Bina projesine göre: 2 bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 katlıdır.Projesine göre binanın 2. bodrum katında 2 adet dubleks dairenin alt katı, 1.bodrum katında 2 adet dubleks daire, zemin katında, 1.normal katında ve 2.normal katında 2 şer adet daire, 3.normal katında 3 adet çatı piyesli daire yer almakta olup, bina da toplam da 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi Yağmur Sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden çelik kapı ile yapılmaktadır. Bina giriş kapısı çelik kapıdır. Bina dış cephesinde mantolama yapılmış olup, üzeri betonpan kaplıdır.

10 B.B. NOLU ÇATI PİYESLİ KONUT: Taşınmaz bina girişine göre ön cephede yer almaktadır. Taşınmazın 3.normal katı projesine göre: 1 oda, salon, mutfak, banyo+wc, antre ve iç merdiven hacimlerinden oluşmakta olup, 57 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın çatı katı projesine göre: 2 oda, banyo+wc, antre ve teras hacimlerinden oluşmakta olup, 38 m2 brüt alanlı, 8 m2 teras alanlıdır. 10 nolu b.b.'de çatı katta 2m2 küçülme yapıldığı, 4m2 teras büyütüldüğü belirtilmiştir. 

Not: Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.