Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kadıköy Pırlanta Sitesi'nde Tabela Değeri Yüksek 212 m2 Köşe Dükkan

Şirketten 212m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18175
Metre Kare:
212m2
Ada:
3410
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
24
İskan Tarihi:
08/05/2018
Ruhsat Tarihi:
21/07/2017
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
C-173
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 18
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mh, Pırlanta Göztepe Sitesi, Bahtlı Sk C Blok No: 27 (173 nolu bağımsız bölüm)

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, yakın çevresinde Göztepe Eğiti ve Araştırma Hastanesi, Kadıköy 11. Noterliği, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, ortaokul ve lise gibi çeşitli sosyal donatı alanlarının bulunması, toplu taşıma ile ulaşımın rahatça sağlanabilmesi avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: C blok 173 numaralı bağımsız bölüm zemin katta yer almaktadır.  Mimari projesine göre bina giriş cephesine göre sağ cephede konumlu tek hacim düzeninde brüt 212 m2 alana sahiptir. Giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapı, yerler seramik kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. Isınma sistemi kombidir. Satış fiyatına KDV oranı dahildir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Bahtlı sokak ile Volkan sokak köşesinde konumlu 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde konumlu A, B, C bloktan oluşan sitedir. Mimari projesine göre A blok; 5 bodrum, zemin ve 24 normal kattan oluşmaktadır. A blokta projesine göre 5, 4, 3, 2. bodrum katlarda tüm bloklarla ortak teknik alanlar, sığınak ve otopark, 1. bodrum katta 6 adet dükkan bulunmaktadır. Zemin katta 8 adet dükkan, 1, 2, 3, 7. normal katlarda 10'ar adet daire, 4, 5, 6. normal katlarda 9'ar adet daire, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21. normal katlarda 6'şar adet daire, 14, 15, 16 normal katlarda 7'şer adet daire, 22, 23, 24. normal katlarda 4'er adet daire olmak üzere ana gayrimenkulde C blokta 180 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephe mantolama üzeri kaplamalıdır. Otopark ve havuz bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi, Bahtlı sokak ve Volkan sokak üzerinde yer alan 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde yer alan A, B, C bloktan oluşan Pırlanta Göztepe site ismiyle isimlendirilen sitede konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi doğusundaki Mektep sokakta güney yönde 80 m ilerledikten sonra sağa dönülür, 230 m gidildikten sonra ana taşınmaza ulaşılır.

Not: 21/07/2017 tarihli Yapı Tadilat Ruhsatı, 08/05/2018 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. TEDAŞ Genel Müdürlüğü lehine 99 yıllığına 0,01 TL bedelle kira şerhi vardır. Kira değeri 24.340,00 TL'dir.

Aynı sitede farklı m2'lerde dükkanlar satılıktır. Alternatif mülkler için iletişime geçmenizi rica ederiz. Aylık aidatı 1.400 TL'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.