Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kadıköy Pırlanta Göztepe Sitesi'nde 301 m2 Dükkan

Şirketten 301m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18165
Metre Kare:
301m2
Ada:
3410
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
20
İskan Tarihi:
08/05/2018
Ruhsat Tarihi:
21/07/2017
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
A-170
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 20
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mh, Pırlanta Göztepe Sitesi, Bahtlı Sk A Blok No: 5 (170 nolu bağımsız bölüm)

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, yakın çevresinde Göztepe Eğiti ve Araştırma Hastanesi, Kadıköy 11. Noterliği, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü, ortaokul ve lise gibi çeşitli sosyal donatı alanlarının bulunması, toplu taşıma ile ulaşımın rahatça sağlanabilmesi avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: A blok 170 numaralı bağımsız bölüm 1. bodrum katta yer almaktadır. Mimari projesine göre bina giriş cephesine göre sol orta cephede, tek hacim düzeninde brüt 301 m2 alana sahiptir. Giriş kapısı alüminyum doğrama camlı kapı, yerler seramik kaplıdır. Duvarlar saten boyalıdır. Isınma sistemi kombidir. Satış fiyatına KDV oranı dahildir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Bahtlı sokak ile Volkan sokak köşesinde konumlu 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde konumlu A, B, C bloktan oluşan sitedir. Mimari projesine göre A blok; 5 bodrum, zemin ve 20 normal kattan oluşmaktadır. A blokta projesine göre 5, 4, 3, 2. bodrum katlarda tüm bloklarla ortak teknik alanlar, sığınak ve otopark, 1. bodrum katta 8 adet dükkan bulunmaktadır. Zemin katta 6 adet dükkan, 1. normal katta 11 adet daire, 2, 3, 5, 6, 7. normal katlarda 10'ar adet daire, 4. normal katta 13 adet daire, 8, 9. normal katlarda 9'ar adet daire, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18. normal katlarda 7'şer adet daire, 19, 20. normal katlarda 5'er adet daire olmak üzere ana gayrimenkulde A blokta 179 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Dış cephe mantolama üzeri kaplamalıdır. Otopark ve havuz bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Fikirtepe Mahallesi, Bahtlı sokak ve Volkan sokak üzerinde yer alan 3410 ada, 3 parsel nolu arsa üzerinde yer alan A, B, C bloktan oluşan Pırlanta Göztepe site ismiyle isimlendirilen sitede konumludur. Taşınmaza ulaşım için; Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi doğusundaki Mektep sokakta güney yönde 80 m ilerledikten sonra sağa dönülür, 230 m gidildikten sonra ana taşınmaza ulaşılır.

Not: 21/07/2017 tarihli Yapı Tadilat Ruhsatı, 08/05/2018 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. TEDAŞ Genel Müdürlüğü lehine 99 yıllığına 0,01 TL bedelle kira şerhi vardır. Kira değeri 25.820,00 TL'dir. Aylık aidatı 1.700 TL'dir.

Aynı sitede farklı m2'lerde dükkanlar satılıktır. Alternatif mülkler için iletişime geçmenizi rica ederiz. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.