COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kadıköy Erenköy'de Ticari Kullanıma Uygun Otoparklı 3 Katlı Köşk

Şirketten 2 370m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14007
Oda Sayısı 2
Metre Kare 370m2
Ada 2970
Parsel 188
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 27
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 1,2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi Osmanlı Sitesi, 211 / A

Açıklama

Özellikler: C Blok Zemin katta yer alan 1 nolu bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; Kapalı Alan toplam 380 m2'dir.Bodrum Kat 110 m2, Zemin kat 110 m2, 1.Kat 110 m2,Çatı katı 40 m2,Açık teras 10 m2'dir.Bodrum kat Mutfak ve Banyo'dan oluşmaktadır.Yer döşemeleri seramik ve halı, duvarları ve tavanı ise plastik boyalıdır. Zemin kat Sistem Odası 'dır.Yer döşemeleri seramik ve halı, duvarları ve tavanı ise plastik boyalıdır. 1. Normal kat Ofis, İşyerinden oluşmaktadır. Yer döşemeleri seramik ve halı, duvarları ve tavanı ise plastik boyalıdır. Çatı kat Bina Girişi, Giriş Holü'nden oluşmaktadır. Yer döşemeleri seramik ve halı, duvarları ve tavanı ise plastik boyalıdır. Arka cephede giriş cephesinde yer almaktadır. Site yönetiminden alınan bilgiye göre 5 araçlık ortak açık otopark alanı bulunmaktadır. Site yönetimine tabi olmakta olup, 2 dairelik aidat ödemesi vardır. Isıtma sistemi klimadır. Ticari kullanıma uygun köşk niteliğinde bir yapıdır.

Yine yerinde yapılan incelemede yer döşemelerinin seramik ve halı, duvarları ve tavanı ise plastik boyalıdır. Merdivenler ahşap kaplamadır. Bina ahşap kargir yapıdadır. Yapının inşaat kalitesi iyi düzeydedir. Basit onarım gereksinimi bulunmaktadır. 

İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Erenköy Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi cepheli, Osmanlı Sitesi, 211 / A Dış kapı numaralı C Blok, 1 ve 2 bağımsız bölüm numaralı A ve B Bloklu 45 Bağımsız Bölümlü Bahçeli Kargir Apartmandır. Osmanlı Sitesi A, B, C Bloklardan oluşmaktadır. Açık otopark alanı bulunan sitede A Blokta 43 adet bağımsız bölüm, B Blokta 2 adet, C Blokta 2 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul C Blok; bodrum kat, zemin kat, normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. zemin katta 1 nolu, 1.normal kat ve çatı katında 2 nolu bağımsız bölümler bulunmaktadır. Bodrum katta kapıcıya ait oturma odası, kalolifer kömür deposu, kapıcıya ait yatak odası, bina deposu bulunmaktadır. Bodrum katının yaklaşık brüt kullanım alanı 110 m²’dir. Zemin katta 1 nolu, 2.normal kat + çatı katında 2 nolu bağımsız bölüm numaralı taşınmazın bulunduğu görülmüştür. Taşınmazın bulunduğu parseli alanı 2957m2 olup, köşkün payına düşen 1338/20280 arsa payına 195m2'lik alan düşmektedir.

Ulaşım: Şemsettin Günaltay Caddesi ve Ethem Efendi Kesişim noktasından sağlanmaktadır. Bölgedeki yapılaşma 10-11 katlı binalardan oluşmaktadır. Şemsettin Günaltay Caddesi üzerinde banka şubeleri, akaryakıt istasyonları yer almaktadır. Erenköy Park Konutları, Etik Sitesi, Dilman Park Sitesi, Yalçınkaya Sitesi, Hoffman Erenköy Konutları yakın çevredeki konut siteleridir. Kazım Karabekir Paşa Müzesi, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi, Zihni Paşa Cami, Mehmet Sait Aydoslu Ortaokulu, yakın çevredeki donatı birimleridir. Bölgede ikamet edenlerin sosyo-ekonomik profilini orta-gelir grubu oluşturmaktadır. Ulaşım Şemsettin Günaltay Caddesi üzerinden özel araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 02.10.1996 tarihli Ruhsat belgesi bulunmaktadır. C Blok, 1 ve 2 Bağımsız Bölümler üzerinde Eski Eser 3. Grup Korunması Gerekli Kültür Ve Tabiat Varlıkları beyanı bulunmaktadır. Söz konusu gayrimenkul %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi dahildir. Site yönetiminden alınan bilgiye göre 5 araçlık ortak açık otopark alanı bulunmaktadır. Ticari kullanıma uygun köşk niteliğinde bir yapıdır.  Site yönetimine tabi olmakta olup, 2 dairelik aidat ödemesi vardır. Isıtma sistemi klimadır.