COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Torbalı Torbalı Mahallesi Gökdağ Sitesinde 3+1 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 151m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13117
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 151m2
Ada 689
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 01/03/2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm F 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Torbalı Mah., 5081 sok., Gökdağ Sitesi, No:3, F Blok, 4. kat, Bağımsız Bölüm no:8

Açıklama

Özellikler: Binanın 4. katında, bina giriş kapısına göre sol cephede, bu kata merdivenlerden çıkıldığında sol tarafta bulunan 8 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre yaklaşık 151,00 m2 yapı inşaat alanlı olup; 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, soyunma odası, duş, hol ve 2 balkondan oluşmaktadır. Salon, odalar, mutfak ve holde zeminler şap beton kaplı olup, duvarlar plastik boyalıdır. Banyolarda zeminlerin ve duvarların tavana kadar seramik kaplı olduğu görülmüştür. Mutfak ve banyolarda dolaplar, tezgah ve diğer aksesuarların henüz takılmadığı belirlenmiştir. Dairede bulunan balkonlarda zeminler seramik kaplıdır. Meskenin iç kapıları henüz takılmamış olup, pencere doğramaları, salon hariç diğer bölümlerde PVCdir. Dairenin dış kapısının takılmadığı tespit edilmiştir. Taşınmaz yaklaşık %74 inşaat seviyesindedir.
Ana taşınmaz 689 ada, 13 parsel sayılı, 7.840,00 m2 
yüzölçümlü arsa ve üzerine betonarme karkas olarak, ayrık düzende inşa edilmiş, 8 bloktan oluşmaktadır.  Taşınmazın içinde bulunduğu F Blok, incelenen onaylı mimari projesine göre; zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında 1 daire, 2 adet kapıcı dairesi ve bina girişi, normal katların her birinde 2`şer daire olmak üzere toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş holü, kat ve merdiven sahanlıklarında zeminler seramik kaplı, merdiven korkulukları henüz takılmamıştır. Apartmanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı bulunmamakta olup, projesine göre asansör yeri gözükmekte, ancak henüz asansörün takılı olmadığı belirlenmiştir. Giriş kapısı site içerisinde, doğu yönde yer almaktadır. Sitede G ve H blokta bir kaç dairede oturum olduğu B,C,D blokların ise kaba inşaat halinde olduğu diğer blokların dış boyasının yapıldığı iç mekanların yapılı olmadığı gözlemlenmiştir. Ana gayrimenkulün genel inşaat seviyesi %70 seviyesindedir.

Ulaşım: 5076 Sokak`tan kuzeybatı yönüne doğru ilerlerken sola ayrılan 5081 Sokak`tan ulaşmak mümkündür. 5081 Sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerlendiğinde, değerleme konusu taşınmazın içinde bulunduğu ana yapı sağ tarafta gözükmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde Torbalı İzban İstasyonu ve birbirleri ile benzer özelliklere sahip apartmanlar ile boş araziler bulunmaktadır. 

Not: 01.03.2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.