12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Ödemiş'te Yola Cepheli Arazi

Şirketten 2548m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19109
Metre Kare:
2548m2
Ada:
0
Parsel:
1530
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ÇAYLI MAHALLESİ, KARŞIYAKA MEVKİİ, 1530 PARSEL ÖDEMİŞ/İZMİR

Açıklama

Özellikler: Çaylı Mahallesi, Karşıyaka Mevkii, 1530 nolu parselde konumlu İNCİR BAHÇESİ vasıflı taşınmazdır 2.548,00 m2 yüzölçüme sahiptir.1530 nolu parselin geometrik şekli amorf olup parsel eğimsiz bir topoğrafik yapıdadır. Parselin batı cephesinde yer alan kadastral yola 25 m. cephesi bulunmaktadır. Parselin kuzey cephesinde 1531 nolu parsel, doğu cephesinde 1533 nolu parsel, güneydoğu cephesinde 1530 nolu parsel ve güney cephesinde 1528 ve 1529 nolu parseller bulunmaktadır. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parselin sınırları kadastral yol ile belirgin olup diğer parsel sınırları ile kısmen belirgin şekildedir.

Taşınmazın yakın çevresinde Yukarıtosunlar, Emirli, Sarıkaya, Yağcılar mahalle merkezleri, tarımsal amaçlı yapılar, tarımsal amaçlı kullanılan tarlalar, mera alanları, Beydağ ilçe merkezi yer almaktadır.

Not: Tapu vasfı incir bahçesi olup, üzerinde ağaç yoktur. Parsel üzerindeki ekili ürün, elektrik ve su sistemleri tespit edilememiştir, alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.