COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Ören 75. Yıl Cumhuriyet Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12778
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 197
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

75.Yıl Cumhuriyet Mah., Erdal İnönü Cad., No: 53/16 Kemalpaşa / İzmir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, İzmir İli, Kemalpaşa İlçesi, 75.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, Erdal İnönü Caddesi, No: 53, Kat:4, D:16 posta adresinde yer alır (UAVT 3986802779).  Taşınmaz Kemalpaşa ile Turgutlu arasında yer alan mesken amaçlı tercih gören bir yerleşim bölgesinde konumludur. Yakın çevrede Ören Çok Amaçlı Salon, itfaiye binası, futbol sahası vb. kullanımlar ile inşa halinde ya da inşaatı yeni tamamlanmış apartmanlar yer alır. Bölgede gelişim devam etmekte olup boş arsalar da bulunmaktadır. Taşınmaz münferit apartman içerisinde yer almaktadır. Bina girişi Erdal İnönü Caddesi üzerinden, güneybatı cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Giriş kapısı camlı çelik, iç kapılar panel, pencereler ısıcamlı PVC doğramadır. Taşınmaz bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Mesken, güneydoğu ve kuzeydoğu yönler olmak üzere çift cephelidir. Salon, oda ve mutfak zemini laminant parke ile banyo zemini ise seramik ile kaplanmıştır. Mutfak nişinde tezgah mermer, dolaplar lake kaplı MDF malzemedir. Banyoda kabinli duş teknesi, klozet ile Hilton lavabo mevcuttur. Isınma için tesisat bulunmakta olup bölgede doğal gaz altyapısı bulunmamaktadır. Kalorifer petekleri mevcut değildir.
Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bina için açık tarif olarak; Kemalpaşa ilçe merkezinden doğu yönünde, Kemalpaşa Caddesi üzerinde yola çıkılır. İlçe merkezinden sonra sırasıyla Örnekköy ve 85.Yıl Cumhuriyet Mahallesi yerleşimleri geçilerek 75.Yıl Cumhuriyet Mahallesi’ne ulaşılır. Taşınmazlar bölgenin ana arterlerinden Erdal İnönü Caddesi üzerinde, Kemalpaşa Ören Futbol Sahası’nın hemen doğusunda konumlu 53 dış kapı numaralı apartmanda yer alır. Taşınmazın bulunduğu bölge İzmir il merkezine ~50 km mesafede, Kemalpaşa ilçe merkezinin ise ~16 km doğusunda konumlu olup çevrede tarım alanları bulunan ve daha çok kırsal özelliğini koruyan bir yerleşim yeridir. Ulaşım toplu taşıma araçları ile ilçe merkezinden sağlanmaktadır.

Bölgede kadastral düzeltmesi yapıldığı için 3402 Sayılı Kanunun Ek 1 inci maddesi uygulamasına tabidir." şerhi bulunmaktadır.