1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Karşıyaka Bahariye Mahallesi'nde 3+1 122 m2 İskanlı Daire

Vakıftan 3 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 17617
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 170
Parsel 109
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 46
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 20/10/1975
Ruhsat Tarihi 05/04/1974
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahariye Mah., Hidayet Erzeybek Caddesi, Ata Apt., No: 21, K:4 D:10 KARŞIYAKA / İZMİR

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, tercih edilen bölgede ve merkeze yakın konumda olması ve önemli referans noktalarına yakın konumda yer alması, bakımlı olması, belediye hizmetlerinden yararlanıyor olması, cadde üzerinde ve park cepheli olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler:  4. Katta bulunan 10 bağımsız bölüm numaralı meskendir.10 bağımsız bölüm: Bağımsız bölüm giriş kapısı çelik kapı, iç mekan kapıları Amerikan panel pencereleri PVC doğramadır. Zeminler, kuru hacimlerde laminant parke, ıslak hacimlerde seramiktir. Duvarlar kuru hacimlerde plastik boyalı, banyoda, tavana kadar seramik kaplıdır. Banyoda Hilton lavabo, klozet ve duşakabinli duş teknesi bulunmaktadır. Mutfakta granit tezgahlı, lake kapaklı mutfak dolapları mevcuttur. Isınma sistemi doğalgaz- kombidir.  Bina girişine göre sağda konumlanmaktadırlar. Mimari özellikleri aynı ve iç mekan özellikleri benzerdir. Onaylı mimari projesi ve yerinde yapılan ölçümlere göre 122 m2 brüt kullanım alanlıdırlar. Antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon şeklinde projelendirilmişlerdir. 1 Oda ve mutfak ışıklığa bakmaktadır.

Ana gayrimenkul; Karşıyaka İlçesi, Bahariye Mahallesi, 170 Ada 109 Parselde konumlu 312 m2 alanlı arsa üzerine bitişik nizamda Bodrum kat+ zemin Kat+ 6 normal kat olmak üzere, toplam 8 katlı, betonarme yapı türünde projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina girişi zemin katta, Hidayet Erzeybek Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Parsel güney yönde caddeye cepheli diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Bodrum katta depo ve kapıcı dairesi, zemin kat ve normal katlarda her katta 2 şer adet mesken olmak üzere toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi, dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş koridoru seramik kaplı, merdiven basamakları ve kat sahanlıkları dökme mozaik kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Vaziyet planından binanın konumu teyit edilmiştir. Vaziyet planında bina girişi işaretli değildir, ancak kitle ile kat planı çakıştırıldığında giriş yönü tespit edilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede benzer özelliklere sahip 6-8 katlı konut binaları mevcuttur. Taşınmazların yakın çevresinde sosyal ihtiyaçları karşılayabilecek market, pazar vb. alanlar, yaşam alanları, ticari üniteler ve ulaşım merkezleri bulunmaktadır. Yakın çevresinde, Karşıyaka Belediyesi, Karşıyaka Adliyesi, Karşıyaka Lisesi, karşısında Zübeyde Hanım Anıt Mezarı ve yeşil alan yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgenin altyapı imkanları tam olup, kamu hizmetlerinden tam istifade etmektedir.

Ulaşım: Bahariye Mah., Hidayet Erzeybek Caddesi, Ata Apt., No: 21, K:4 D:10 KARŞIYAKA / İZMİR açık adresinde, tapu kayıtlarına göre İzmir İli, Karşıyaka İlçesi, Bahariye Mahallesi, 170 Ada 109 Parselde konumlu 312,00 m² alanlı “Kargir Apartman” vasıflı ana gayrimenkulde 4. katta konumlu, 10 bağımsız bölüm numaralı Mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için, Karşıyaka Belediyesi’nin bulunduğu Bahriye Üçok Bulvarı ile Kuzey yönde gidilirken, ilk ışıklardan sağa Hidayet Erzeybek Caddesine dönülür. 200 m. sonra sol kolda taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Ulaşım cadde üzerinden geçen toplu taşınma araçları ile ve özel araç ile kolaylıkla sağlanabilir. 

Not: 05/04/1974 tarihli yapı ruhsatı ve 20/10/1975 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz kiracılıdır. Taşınmaz 30.06.2021 tarihinde kiracı tarafından boş olarak teslim edecektir. Taşınmazın 2021 yılı kira getirisi ortalama 1.750 TL'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.