1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Karabağlar Reis Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17411
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 3627
Parsel 617
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 42
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir ili, Karabağlar ilçesi, Reis Mahallesi, No:6/6

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın 4. normal katında kattaki tek bağımsız bölüm olup kuzeybatı ve güneydoğu cepheli, 6 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Kat irtifak projesine göre brüt 130 m2 kullanım alanına sahip taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Isınma sistemi sobadır.

6 bb nolu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 180.00 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum kat+zemin kat+5 normal kattan oluşan tek blok şeklinde yapılaşmıştır. Kat irtifakına esas mimari projesine göre bodrum katta 1 daire ve bina girişi, zemin ve normal katlarda 1’er daire olmak üzere toplam 7 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi kuzeybatı cepheden, bodrum kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Binada asansör ve otopark bulunmamaktadır. Bina orta derece bakımlıdır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım Yeşilyurt Pazarı hizasından Zaim Ağa Caddesi üzerinden güneydoğu yönde yaklaşık 150 m ilerlendikten sonra sağ yönde bulunan 9116 Sokak’a ulaşılır. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 80 m mesafede sol yönde 6 numaralı bina içerisinde bulunmaktadır. Taşınmaz ana arterlerden Ordu Caddesi’ne yaklaşık 40 m Saim Çıkrıkçı Caddesi’ne 300 m mesafededir. Bölge genellikle 6-7 katlı eski tip yapılardan oluşan konutlardan oluşmaktadır. Bölge belediyenin sağladığı altyapı olanaklarından faydalanmakta olup ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Sosyal donatı alanlarına (okul, hastane, market vb.) yakın mesafededir.

Not: 29/05/1984 tarihli kat irtifakına esas mimari projesi bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Bozyaka Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.