1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Çiğli Efe City Sitesi'nde 2+1 Bahçe Katı Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15502
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 22660
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 11
Ruhsat Tarihi 15/03/2013
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm C-2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

"Atatürk Mahallesi, 8930/4. Sokak, Efe City Sitesi, CBLOK, No: 8C, Bodrum Kat, D:2 Çiğli/İZMİR"

Uzman Görüşü

86 m2 iç kullanım, 10 m2 teras, 20 m2 bahçe alanlı şık bahçe katının iç kapıları Amerikan panel ahşap kapı ve pencere doğramaları PVC'dir. Daire TOKİ İlkokulu, Alia Park Evleri ve TOKİ otobüs durağına yakın konumlu olup havuzlu site içerisinde yer alması, yeni bina olması ve bölgenin gelişmekte olması nedeniyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: C Blok Bodrum Kat 2 Bağ. Böl. Nolu Mesken kat irtifakına esas mimari projesinde ve fiilen C blokta, bloğun bodrum katında, katın blok girişine göre sağ cephesinde yer almaktadır. Projesine göre salon, 2 oda, mutfak, 2 banyo+wc, 1 balkondan oluşmakta olup brüt 92 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 7412,35 m2 parsel üzerinde blok nizamda A,B,C,D Blok olarak B.A.K. yapı tarzında 2016 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu C Blok parselin kuzeyinden itibaren 2. blok olarak yer almakta olup kat irtifakına esas mimari projesinde ve fiilen B+Z+9N katlıdır. Bina projesine göre ve fiilen bodrum katta sığınak ve teknik alanlar,1­2 nolu meskenler, kapıcı dairesi ve bina girişi, zemin katta;3 adet mesken, 1.­..­8. katlarda her katta 5'er mesken, 9. katta; 2 adet mesken olmak üzere toplam 47 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Blok girişi projesinde ve fiilen bodrum kattan, doğu cepheden, parsel içinden düz giriş olarak sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri boyalı olup ısıtma sistemi doğalgaz kombilidir. Binada 2 adet asansör, sitede açık otopark imkanı bulunmaktadır.

Ulaşım: İzmir ili Çiğli ilçesi Atatürk Mahallesi 8930/4 Sokak No:8C Efecity Konutları C Blok D:2­ posta adresinde yer almaktadır. Tarif olarak Anadolu Caddesi üzerinden Çiğli istikametine giderken Küçük Çiğli'ye ulaşıp cadde üzerindeki Opet benzin istasyonunu geçtikten sonra, Tedaş binasının karşısından ilk trafik ışıklarından sağa, Evka­5 girişine dönülür. Girişi takip ederek yolun sol tarafında kalan Evka­5 Migros alışveriş merkezinin önünden yukarı yönde Ahmet Yesevi Bulvarı'na sola dönülür. Bulvar sonunda devamı olan 8930/1 sokağa, bu sokak üzerinden de ikinci sola dönülerek taşınmazın bulunduğu 8930/4 sokağa ulaşılır. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer alan 8C kapı numaralı binada yer almaktadır. Oldukça eğimli bir arazide konumlu olan taşınmazın yakın çevresinde benzer şekilde bloklar bulunmaktadır. Toplu konut alanında, farklı parseller üzerinde, benzer bloklar şeklinde, inşa edilmiş pek çok apartman bulunmaktadır. Kent merkezine uzak konumlanmış olup ulaşımı otobüs ve özel araç ile sağlanmaktadır.

Not: 15/03/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.  Tapuda bodrum katta kayıtlıdır, sitede bahçe katı olarak görünmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.