1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Buca İnönü Mahallesi'nde 275 m2 Depolu İşyeri

Bankadan 275m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17108
Metre Kare 275m2
Ada 40374
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İnönü Mahallesi 672 Sokak No:54/A Buca-İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın deposunun olması, 275 m2 alana sahip olması, 2 kısımdan yola cephesinin olması, imar planında konut+ticaret bölgesinde yer alıyor olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, ulaşımın işlek olması, merkezi konumda olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana binanın zemin+bodrum kat 7 bb. nolu depolu işyeridir. Bulunduğu katlarda tek bağımsız bölümdür. Mimari projesine göre bodrum kat 85 m2 ve zemin kat 190 m2 olmak üzere 275 m2 brüt kullanım alanına sahiptir. Yola cephesi 2 kısımdan oluşmakta olup toplamda 5,26+4,63: 10 m. dir. İçi görülememiştir. Ön cephesi alüminyum doğrama, komple camekan; giriş kapısı ile otomatik sarmal alüminyumdur.  Taşınmazın tapu vasfı depolu işyeridir.

Taşınmazın içinde bulunduğu 40374 ada 5 parsel 271,88 m2 alanlı arsa ve üzerinde bulunan binadan ibarettir. Arsa Bölümü: 271,88 m2 yüzölçümüne sahiptir. Geometrik olarak çok kesitli olup topoğrafik olarak kuzey yönünde azalan eğimdedir. Doğudan 672 sokağa diğer yönlerden komşu parsellere cephelidir. İmar durumu itibarı ile 1/1000 ölçekli uygulama imar planında TM koşullu bitişik nizam 4 kat zemin katlar ticaret üst katlar konut ve ticaret yapılabilir yapı adasında yer almaktadır. Bina Bölümü: Ana bina betonarme karkas tarzda bodrum+zemin+3 normal kat seklinde inşaa edilmiştir. Ana binaya giriş zemin kattandır. Bodrum katta zemin kat 7 bağımsız bölüm nolu depolu işyerinin deposu ve otopark; zemin katta 7 bb. nolu depolu işyeri: 1. Katta 1,2: 2. Katta 3.4 ve 3. Katta 5,6 bbl. nolu meskenlerden oluşmaktadır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Giris kapısı alüminyum doğramadır. Asansörsüzdür. Bina içi doğalgaz tesisatı vardır. 

Ulaşım: İnönü Mahallesi 672 Sokak No:54/A Buca-izmir adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım; toplu ulaşım araçlarının geçtiği Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı üzerinde Göksu Serdengeçti Caddesi ile 672 sokağın kesiştiği döner kavşaktan sağa taşınmazın cepheli olduğu 672 sokağa sapılır. Yolu yaklaşık 630 m. takiben yolun solunda yer alan konu taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın cepheli olduğu 672 sokak toplu ulaşım araçlarının geçtiği işlek bir sokaktır. Bu sokak üzerinde yapılaşma bitişik nizamda 4 kat ağırlıklıdır. Zemin katlar dükkan, üst katlar mesken ağırlıklıdır. Ulaşımı kolay ve rahattır. Otokent istikametinde ilerlerken Otokent'e gelmeden yaklaşık 400 m. evveldir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.