Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Bayraklı Mansuroğlu Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 94m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22364
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
94m2
Ada:
14113
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
14
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Ruhsat Tarihi:
22/05/2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
27

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mansuroğlu Mahallesi 295/2 Sokak No:1/1 Sun Plaza 2. Kat D:219 (27) Bayraklı/İzmir

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 4170,26 m2 alanlı arsa üzerine betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizamda, bodrum + zemin kat + 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Arsa etrafı beton bahçe duvarı ile çevrili olup, üzerinde saha ve peyzaj tanzimi yapılmıştır. Bir girişi bulunan bina zemin ve 1. katlarından birbirine bağlı 2 ayrı blok şeklinde inşa edilmiştir. Plaza şeklinde inşa edilen yapı 12 adet dükkan ve 114 adet mesken olmak üzere toplam 126 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Parsel üzerinde açık otopark ve binanın bodrum katında kapalı otopark, sığınak, su deposu ve kazan dairesi yer almaktadır. Binada 4 adet asansör, 24 saat güvenlik, kamera sistemi mevcuttur. Ekspertize konu taşınmazın bulunduğu binanın iç duvarları, girişte granit giydirmedir. Giriş kat sahanlığı ve merdiven zeminleri granit döşelidir. Binanın dış cephesi cam ve alüminyum giydirmedir.

2.kat 27 bağımsız bölüm numaralı mesken, bloğa kuzey cepheden bakıldığında 2.katta en sağda kalmaktadır. Bayraklı Tapu Sicil Müdürlüğü'nde mevcut 18.07.2007 tarih onaylı mimari projesine göre, 94 m2 lik alana sahiptir. Taşınmaz, salon, 2 oda, hol, mutfak ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Kuzey ve batı olmak üzere çift cephelidir.

Not :616,26 M2 KISMINDA TEDAŞ GENEL MÜD. LEHİNE DAİMA İRTİFAK HAKKI bulunmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.