COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Üsküdar Ferah Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 185m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10064
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 185m2
Ada 949
Parsel 37
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Ferah Mahallesi, Çamlıca Kaya Sitesi içerisinde Akçağ Sok. A ve B Bloklar, Bina Kapı No:1 D:17 ve 16 Üsküdar/İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Alemdağ Caddesi üzerinde Üsküdar Merkez istikametine doğru ilerlenirken sağa Ferah Caddesine dönüş yapılır. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1 km ilerlenir ve sol tarafta yer alan Akçağ Sokak konumuna giriş yapılarak taşınmazın bulunduğu sitenin önüne gelinmiş olunur. Taşınmazın bulunduğu parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya ve yamuk bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde Erenler Parkı, Ferah Mahallesi Merkez Cami, Ferah Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, Büyük Çamlıca Koleji bulunmaktadır. 
Özellikler: A Blok 17 nolu taşınmaz binanın 1.normal katında ve çatı katında yer almaktadır. 
Güney cepheden verilen bina girişine göre sağ cephede konumludur. Taşınmaz normal katı 95 m² alanlı olup antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, duş ve 2 balkon hacimlerinden, çatı katı 90 m²+(9 m² teras) alanlı olup antre, 2 oda, salon, duş ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda 185 m²+(9 m² teras) alanına sahiptir. İnceleme işlemi dışarıdan yapıldığından iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmaz 3 Bodrum Kat + Zemin Kat + 1 Normal Kat + Çatı katı = 5 
Kat + Çatı katından oluşan ana gayrimenkulde konumludur. 3.bodrum katında otopark, sığınak, kazan dairesi, su deposu ve otopark, 2.bodrum katında 1.bodrum katında yer alan dükkanlara ait depo alanları ve otopark, 1.bodrum katında 2 adet depolu dükkan, 1 adet daire ve 2 adet bina girişi, zemin katında 7 adet daire, 1.normal katında 7 adet çatı arasında odaları olan dairelere olmak üzere toplamda 17 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binada güney ve kuzey doğu cephelerinden olmak üzere 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup, asansör bulunmaktadır.
Not: 23.06.2015 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.